Kauno savivaldybės pažadai dėl Amalių pervažos subliuško | Kas vyksta Kaune

Kauno savivaldybės pažadai dėl Amalių pervažos subliuško

Asociatyvi / Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Nuo rugsėjo mėnesio ties Amalių geležinkelio pervaža buvo vykdomi kasimo darbai, statomi viadukai – buvo planuota iki žiemos pilnai įrengti ir naujai išasfaltuoti atkarpą iki pat Palemono gatvės. Vis dėlto, Kauno savivaldybės pažadai dėl Amalių pervažos subliuško, suplanuoti darbai stabdomi iki kitų metų pavasario.

Į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas, pasidalijęs informacija, kad minėti darbai ties Amalių pervaža stringa. Anot jo, darbai jau turėjo būti baigti, tačiau iki šiol eismą reguliuoja šviesoforai.

„Amalių sankryžą turėjo atidaryti, jau du mėnesiai praėjo, bet dar vis su šviesoforais eismą reguliuoja. „Kauno tiltai“ smarkiai lagina su darbais.

Taip po pusę valandos reik pralaukti nuo Petrašiūnų žiedo. Galėjo tai vasarą bent padaryt, kai eismas mažesnis. Gerai, palaukiam dar“, – pastebėjimus išsakė kaunietis.

Kauno miesto savivaldybės administracijos Statybos valdymo skyriaus vedėjas Vigimantas Abramavičius naujienų portalui pakomentavo, kad užbaigti suplanuotų darbų neleidžia oro sąlygos, todėl numatyti darbai objekte stabdomi iki kitų metų kovo mėnesio vidurio.

„Kadangi oro sąlygos neleidžia užbaigti suplanuotų darbų, jie objekte stabdomi iki kitų metų pavasario. Šviesoforai ties Amalių pervaža bus nuimti gruodžio 8 d., šį penktadienį. Čia darbus planuojame atnaujinti kovo viduryje“, – tikino V. Abramavičius.

Primename, kad nuo rugsėjo 25 dienos Ateities plento „kilpoje“, ties Amalių geležinkelio pervaža, dėl Pietrytinio aplinkkelio statybos dviem mėnesiams transporto srautą reguliuoja abipus pastatytas šviesoforas. Vykdant kasimo darbus ir statant viadukus, automobiliai juda viena eismo juosta.

Kaip rugsėjo mėnesį skelbė Kauno savivaldybė, vairuotojams buvo žadėta už kantrybę atsidėkoti – iki žiemos numatant pilnai įrengti ir naujai išasfaltuoti atkarpą iki pat Palemono gatvės.

Kaip buvo skelbta, pirmajame etape, kurį sudaro 3 atkarpos, tarp Palemono ir T. Masiulio gatvių numatyta įrengti daugiau kaip 3,5 km ilgio atkarpą. Užbaigę viadukų statybas ties Amalių geležinkelio pervaža, rangovai šį transporto mazgą sujungs su naujai nutiestu dviejų eismo juostų keliu iki pat Palemono g.

Abipus Amalių geležinkelio pervaža buvo numatyta pilnai įrengti viadukus iki metų pabaigos. Statinys, kaip buvo skelbta, sujungs naują atkarpą iki Palemono g., tad vairuotojai turės galimybę apvažiuoti dalį Ateities pl. ir greičiau pasiekti Marių g.

Projekte nemažai dėmesio skirta ir kitiems eismo dalyviams – pėstiesiems bei dviratininkams suplanuoti šaligatviai ir takai. Juos nuo važiuojamosios dalies turėtų atskirti žalia veja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA