„BMW“ neblaivi vairavusi kaunietė sulaukė teismo rykštės | Kas vyksta Kaune

„BMW“ neblaivi vairavusi kaunietė sulaukė teismo rykštės

ELTA 2023/12/07 14:56
Asociatyvi / DELFI nuotr.

Trečiadienį Kauno apylinkės teismas 23 metų kaunietę, kuri vairavo neblaivi neturėdama teisės vairuoti, pripažino kalta. Jai paskirta piniginė bauda ir draudimas vairuoti kelių transporto priemones šešerius metus.

Teismo duomenimis, būdama neblaivi šių metų lapkričio 8 dieną kaunietė vairavo lengvąjį automobilį „BMW“. Jai buvo nustatytas 2,08 promilių neblaivumas. Kaltinamoji teismui nurodė, jog tą vakarą jai paskambino draugas, kuris paprašė parvežti jį namo ir nurodė, jog pats vairuoti negali, nes yra išgėręs.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, jog praėjusių metų spalio 18 dieną Kauno apylinkės teisme kaltinamosios atžvilgiu buvo priimtas baudžiamasis įsakymas, kuriuo ji buvo pripažinta kalta dėl transporto priemonių vairavimo būnant neblaiviai. Tuomet jai buvo paskirta 2,5 tūkst. eurų dydžio bauda, atimta teisė 2 metus vairuoti transporto priemones bei paskirtas turto konfiskavimas, išieškant tuomet naudotos transporto priemonės vertę atitinkančią pinigų sumą – 1650 eurų.

Taigi, skiriant bausmę buvo atsižvelgta į tai, jog transporto priemonę kaunietė neblaivi vairavo transporto ne pirmą kartą, žinodama, kad neturi teisės vairuoti transporto priemones, praeityje yra bausta administracine tvarka. Kaltinamajai buvo skirtas draudimas naudotis vairuotojo teisėmis beveik maksimaliam įmanomam laikotarpiui, pranešė Kauno apylinkės teismas.

Trečiadienį Kauno apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu moteris pripažinta kalta dėl vengimo atlikti baudžiamojo poveikio priemones ir transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo. Jai paskirta 3,2 tūkst. eurų dydžio bauda, kuri subendrinta su anksčiau paskirta bausme, taip paskiriant galutinę subendrintą 5,7 tūkst. eurų baudą. Kaunietei taip pat paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – draudimas naudotis specialia teise vairuoti kelių transporto priemones šešerius metus ir nuspręsta išieškoti vairuoto automobilio „BMW“ vertę atitinkančią sumą – 3,5 tūkst. eurų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA