Skaudi netektis Kauno ligoninėje: darbo vietoje mirė jauna gydytoja | Kas vyksta Kaune

Skaudi netektis Kauno ligoninėje: darbo vietoje mirė jauna gydytoja

Lrytas.lt 2023/12/02 19:03
Asociatyvi R. Tenio, LSMU Kauno ligoninės nuotr.

LSMU Kauno ligoninės bendruomenę sukrėtė staigi ir netikėta mirtis. Anapilin iškeliavo kardiologijos skyriuje dirbusi gydytoja Kristina Daujotienė.

Portalo lrytas.lt šaltinių žiniomis, gydytoja ketvirtadienį blogai pasijuto darbo vietoje. Be sąmonės susmukusią medikę darbuotojams skirtose patalpose radę kolegos bandė ją gaivinti, moteris paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių, bet kelias dienas trukusi kova už gyvybę nebuvo sėkminga.

Apie įvykusią nelaimę naujienų portalui patvirtino LSMU Kauno ligoninės atstovas žiniasklaidai Saulius Tvirbutas. „Bendruomenė gedi, tai skaudi ir netikėta netektis. Reiškiame užuojautą gydytojos artimiesiems“, – sakė S. Tvirbutas.

Jis pridūrė, kad moters bendradarbiams ir šeimai pasiūlyta psichologinė pagalba. Darbuotojams žinia apie nelaimę išplatinta gydymo įstaigos vidiniais kanalais. Kolegės atminimas pagerbtas LSMU Kauno ligoninės Kardiologijos skyriuje.

K. Daujotienė šią vasarą baigė kardiologijos rezidentūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) ir nuo rugpjūčio pradėjo dirbti gydytoja kardiologe LSMU Kauno ligoninės Hipodromo g. Kardiologijos skyriuje bei Konsultacijų poliklinikoje. Anksčiau moteris dirbo vidaus ligų gydytoja, kol išpildė svajonę įgyti kardiologės kvalifikaciją.

„Nepatikėsite, kaskart į darbą einu su šypsena. Jau artėdama prie ligoninės pradedu šypsotis ir dieną pradedu visada geros nuotaikos. Jaučiu pilnatvę – pasiekusi tai, ko labai troškau, dabar dirbu savo svajonių darbą, mane supa puikūs kolegos“, – kelios savaitės prieš mirtį sakė K. Daujotienė.

Moteris kartu su vyru augino du mažamečius vaikus. S. Tvirbuto teigimu, apie nelaimę informuota ir sveikatos apsaugos ministerija, vieša ligoninės užuojauta buvo išplatinta vietinėje spaudoje.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA