Tiesiogiai iš Raudondvario dvaro: įžiebiama pagrindinė Kauno rajono Kalėdų eglė | Kas vyksta Kaune

Tiesiogiai iš Raudondvario dvaro: įžiebiama pagrindinė Kauno rajono Kalėdų eglė tiesioginės transliacijos įrašas

Prasidėjus kalendorinei žiemai, didžiųjų metų švenčių laukimo nuotaika jau beldžiasi ir į Kauno rajoną. Šiandien, gruodžio 1 dieną, šventiškai pasipuošusiame Raudondvario dvare bus įžiebta pagrindinė Kauno rajono Kalėdų eglė. Tiesioginę transliaciją iš eglutės įžiebimo šventės bus galima stebėti naujienų portale „Kas vyksta Kaune“.

Renginio organizatoriai šiais metais kviečia į pasakiškas Kalėdas, kurios nukels į stebuklingą „Gražuolės ir pabaisos“ pasaulį.

„Kalbama, kad pilyje gyvena pabaisa, o kelią per mišką saugo apraizgę laukinės rožės. O ir rožės nepaprastos, jos – užkerėtos“, – tokiais žodžiais Raudondvario dvaro menų inkubatoriaus kieme įrengtoje scenoje prasidės šokio spektaklis–pasaka „Gražuolė ir pabaisa“, mažus ir didelius Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimo dalyvius nukelsiantis į burtų, bauginančios tamsos ir ją nugalinčio gerumo, meilės ir šviesos pasaulį.

Išsisklaidžius piktiems burtams, ir pasakoje, ir šventės scenoje prasidės šviesūs laikai – visa tai galės pamatyti atvykusieji į Kauno rajono Kalėdų eglutės įžiebimo šventę arba ją tiesiogiai stebintys naujienų portale „Kas vyksta Kaune“.

Šiandien Raudondvario dvare nuotaikingai pajudėti kvies grupė „Sisters on wire“. Taip pat vyks įvairios edukacijos, kviečiančios sužinoti istorinių įdomybių, ir pasigaminti Advento žvakę, vainiką, namų dekoracijų, kvapų. Gintaro dirbtuvėlėse bus galima susikurti kalėdinį žaisliuką iš gintaro.

O taip pat Raudondvario dvaro parke jau antrus metus veikiantis Kalėdų radijas suteiks galimybę kam nors padovanoti ar pačiam pasidžiaugti mėgstamu muzikos kūriniu, kurį bus galima pasirinkti nuėjus į Kalėdų radijo internetinę svetainę.

Tiesioginės Kauno rajono Kalėdų eglės įžiebimo transliacijos pradžia 17.00 val. naujienų portale „Kas vyksta Kaune“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA