Kviečia į Kalėdų dirbtuves ir kartu papuošti Lakūnų sodo eglutę | Kas vyksta Kaune

Kviečia į Kalėdų dirbtuves ir kartu papuošti Lakūnų sodo eglutę

Asociatyvi./R. Tenio nuotr.

Gruodžio 2 d. 11:00-15:30 val. Kauno tvirtovės parko dirbtuvėse (Lakūnų pl. 63B) vyks Kalėdų dirbtuvėlės: iš antrinių medžiagų bus kuriami Kalėdiniai žaisliukai, puošiama eglutė, vyks smagi edukacija apie paukščius. Renginio metu bus ragaujamas troškinys ir surengta žiemos ekskursija Lakūnų plente.

Kviečiama namuose sukurti žaisliuką Lakūnų sodo eglutei ir renginio dieną atnešti jį eglutės puošybai. Svarbu: naudojamos tik antrinės medžiagos, žaisliukas turi būti atsparus vandeniui ir sniegui. Eglutė auga lauke.

RENGINIO PROGRAMA

11:00 – 12:00 val. Edukacija su ornitologu Gediminu Petkumi. Jis papasakos kokie paukščiai žiemoja Kauno mieste, kaip juos teisingai lesinti nepridarant žalos ir kokias lesyklas įrengti, kad paukščių būtų įvairių ir daug. Dalyviai susipažins su įvairiausių tipų, konstrukcijų lesyklėlėmis ir klausys įdomių faktų, žiūrės vaizdo reportažus iš lesyklų ir išbandys profesionalius žiūronus.

11:00 – 14:00 val. „XI forto gyventojų nameliai”. Dalyviai galės pabendrauti su unikalių Kauno tvirtovės inkilų ir lesyklėlių autoriumi, XI forto komendantu Mindaugu Venskūnu.

12:00 – 14:00 val. Kalėdinių žaisliukų iš antrinių medžiagų dirbtuvėlės, kurias ves Laura.

14:00 – 14:30 val. Vyks Lakūnų sodo eglutės puošimas.

14:30 – 15:30 val. Žiemos ekskursija Lakūnų plente (ekskursijos kaina – 2 EUR asmeniui).

Renginio metu dalyviai galės galėsite paskanauti žiemos sodų troškinio ir arbatos. Kviečiama atsinešti savo mėgstamiausią puodelį, šaukštą ir dubenėlį. Vienkartinių indų nebus.

Dalyvavimas edukacijoje ir dirbtuvėlėse nemokamas, registruotis nereikia, jaunesniems nei 8 metų dalyviams dirbtuvėlėse bus reikalinga tėvelių pagalba.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA