Avarinės būklės laiptų remontas truks ilgiau nei pusmetį | Kas vyksta Kaune

Avarinės būklės laiptų remontas truks ilgiau nei pusmetį

Skaitytojo nuotr.

Pirmadienį naujienų portalo skaitytojas atkreipė dėmesį į Aušros take įsisukusį remontą. Pradėti tvarkyti avarinės būklės laiptai, jungiantys miesto centrą su Žaliakalniu.

„Pradėta Aušros tako laiptų rekonstrukcija, tačiau nepavyksta rasti jokios informacijos apie tai. Nerandu rekonstrukcijos viešinimo. Iš savivaldybės šiuo klausimu atsakymo nesulaukiu. Gal jums pavyktų rasti rekonstrukcijos projektą, būsimų laiptų aprašymą ar pan.? Manau tai būtų aktualu daugeliui miestiečių“, – vakar į naujienų portalą kreipėsi kaunietis.

Jo siųstose nuotraukose matyti apgriuvusias pakopas ardantys darbininkai, greta įrengiami laikini mediniai laiptai.

Kaip šiandien pakomentavo Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, darbai Aušros take vyksta pagal paprastojo remonto aprašą, specialaus projekto šiam tvarkymui nėra.

„Aušros laiptų funkcionalumas iš esmės nepasikeis. Esamos avarinės laiptų pakopos su pagrindais bus pakeistos naujomis, suplanuoti nauji laiptų turėklai, apšvietimo atramos“, – nurodė A. Pakalniškis.

Laiptų remontas pradėtas lapkričio 6 d., viską užbaigti planuojama iki kitų metų vasaros. Remontas kainuos apie 200 tūkst. eurų.

Kaip pridūrė A. Pakalniškis, Kaune miesto laiptų priežiūra ir avarinių defektų šalinimas vykdomas ištisus metus. Baigus tvarkyti šiuos laiptus, bus planuojamas kitų atnaujinimas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA