Mirė poetė, buvusi parlamentarė D. Teišerskytė | Kas vyksta Kaune

Mirė poetė, buvusi parlamentarė D. Teišerskytė

„Kas vyksta Kaune“, delfi.lt 2023/11/27 14:59
Dalia Teišerskytė / D. Pipo nuotr.

Mirė poetė, Lietuvos politikė ir visuomenės veikėja, Kauno moterų klubo „Ad ASTRA“ prezidentė Dalia Teišerskytė. Apie tai pirmadienį pranešė portalas Žmonės.lt. Rašytoja mirė savo gimimo dieną pasitikdama 79-uosius metus.

Žmonės.lt žiniomis, D. Teišerskytė mirė po sunkios ligos. Esą lapkričio 24-ąją ji pasiprašė būti išleista iš ligoninės namo, kad paskutines gyvenimo dienas praleistų su šeima.

Šiandien, lapkričio 27-osios rytą, socialiniame tinkle „Facebook“ žurnalistas Vidas Mačiulis dar dalijosi jautriu gimtadienio sveikinimu.

„Šiandien, lapkričio 27-ąją, kaunietei rašytojai, Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus valdybos narei DALIAI TEIŠERSKYTEI septyniasdešimt devyneri. Sveikatos. Stiprybės. Dievo palaimos“, – įraše rašė V. Mačiulis.

D. Teišerskytė parašė daugiau kaip 300 estradinių dainų tekstų. Išleido poezijos rinkinius, novelių rinkinį, poezijos rinktinę, sonetų rinkinį, atsiminimų knygą apie tremtį Ir aš ten buvau (2016). Kūryboje tremties motyvai, moters patirties istorijos siejama su klasikinio tipo poetine kultūra.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA