Nemuno kilpų kraštovaizdis pro jūsų langą (foto) | Kas vyksta Kaune

Nemuno kilpų kraštovaizdis pro jūsų langą (foto)

/ Organizatorių nuotr.

Rami aplinka, švarus oras, žalumos apsupti namai – visa tai – Prienų mieste, Birutės 9. Rekonstruojamas pastatas Prienuose, Birutės g., virsta nauju, modernios architektūros daugiabučiu.

Statinys išsiskiria jį supančia gamta, Nemuno vingio ir miško peizažu, butais, turinčiais dideles lauko erdves: kiemelius, terasas, balkonus ir išskirtines oranžerijas, kurias gamta supa ištisus metus. Įsigijus butą pirmame aukšte, galima visiškai išnaudoti po juo esančią rūsio erdvę, kaip vietą namų kinui, biliardui ar kitoms pramogoms su šeima ir draugais.

Svarbus, pirkėjus traukiantis faktas, yra prieinama kaina. „Butų kainos yra mažesnės nei, pavyzdžiui, Kaune, o buto nuomos kaina tokia pat, kaip laikinojoje sostinėje. Investuotojams tai svarbus faktorius, jiems paskaičiuojame greitesnį atsiperkamumą, taip pat padėsime rasti nuomininkus.

Dėl mažesnės būsto kainos, šalia esančio sporto centro ir baseino, laisvalaikio zonų, supančios gamtos, švaraus oro, esame alternatyva Birštonui, kuris pasiekiamas dviračiu, laivu ar pėsčiomis“, – dalinasi „Capital Group“ pardavimų atstovė Gintarė Genevičienė.

Keturių aukštų projekte, išsiskiriančiame erdviais butais, suformuoti 53 patogūs butai vitrininiais langais, leidžiančiais grožėtis Nemunu, beržynu, o sporto mėgėjams – futbolo varžybomis tiesiog iš namų. Erdvūs sandėliukai, bendra dviračių erdvė rūsyje, parkavimo vietos, pritaikytos ir elektromobiliams, moderni autonominė šildymo apskaita, sutvarkyta aplinka – dar keli privalumai patogiam gyvenimui.

/ Organizatorių nuotr.

„Esu prienietė, statytojai taip pat iš šio krašto. Jie neabejoja savo investicijų pagrįstumu, nes tiki, kad Prienai yra „nenušlifuotas deimantas“, turintis puikią infrastruktūrą, patogų susisiekimą su didžiaisiais Lietuvos miestais bei nuostabią gamtą.

Birutės 9 yra mano širdies projektas. Gal tai skamba banaliai, bet taip jaučiuosi ir taip sakau tiek pasižiūrėti atvykusiems kraštiečiams, tiek besidomintiems klientams iš kitų miestų.

Skirtumas tik tas, kad kraštiečiams nereikia pasakoti apie visus Prienų privalumus, kurių kasmet turime vis daugiau. Atvykusiems papasakoju plačiau, kaip patogiai ir jaukiai čia gyvename“, – priduria pardavimų atstovė.

Daugiau informacijos apie įsibėgėjusį projektą rasite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA