„Namučiuose“ pakvips Kalėdomis: kviečia į naujo parko įžiebimą ir atvirų durų dieną – Kas vyksta Kaune

„Namučiuose“ pakvips Kalėdomis: kviečia į naujo parko įžiebimą ir atvirų durų dieną

„Namučių“ kvartalas / Organizatorių nuotr.

Neseniai atidarytas „Namučių“ parkas vėl kviečia susiburti Jonučių II gyvenvietės bendruomenę ir būsimus jos narius. Lapkričio 25 dieną naujame parke nušvis kalėdinis apšvietimas. Tądien „Namučių“ kvartale vyks ir atvirų durų diena – tai puiki proga ne tik pasižvalgyti po laisvus butus, bet ir užduoti rūpimus klausimus dėl būsto įsigijimo bei sulaukti dovanų.

Netoli Kauno, Jonučių II gyvenvietės daugiabučių kvartale, privačia iniciatyva šią vasarą įrengtas 1,1 ha parkas, kuris spalio pabaigoje buvo perduotas Kauno rajono savivaldybei. Į naująjį parką NT vystytojai investavo apie pusę milijono eurų.

Estetiškai apželdintoje ir sutvarkytoje teritorijoje įrengti treniruoklių, stalo teniso, vaikų žaidimų, pikniko, augintinių vedžiojimo ir kt. zonos. Prižiūrimas viešąsias erdves aiškiai atskyrė želdiniai ir pėsčiųjų takai.


Atvirų durų diena

Erdvus ir šiuolaikiškas „Namučių“ parkas jau pasiruošęs ir pirmajai žiemos šventei. Lapkričio 25 dieną nauja susibūrimų erdvė pasipuoš šventinėmis girliandomis, 17 val. vyks parko įžiebimas.

Tiesa, svečiai „Namučiuose“ bus laukiami jau nuo vidurdienio. Lapkričio 25-ąją kvartale vyks atvirų durų diena. Apsilankiusieji turės galimybę pasižvalgyti po modernius „Namučių“ daugiabučius, laisvus butus bei sutvarkytą aplinką. Tai puiki galimybė užduoti rūpimus klausimus, pasikalbėti dėl būsto įsigijimo, įrengimo ar net senojo būsto pardavimo-iškeitimo į naująjį „Namučių“ kvartale.

Kodėl verta atvykti?

Atvirų durų dienos dalyvių lauks staigmena – nuo lapkričio 25-osios iki Naujųjų metų pradžios, rezervuojant naują būstą „Namučiuose“, pirkėjai gaus labai vertingą dovaną. Daugiau sužinoti apie ją bus galima atvirų durų dienos metu.

„Laisvų butų kiekis „Namučiuose“ sparčiai mažėja. Pirkėjams patinka šio projekto vientisumas ir tai, kad NT vystytojas užtikrina aukštą kokybę, žengia koja kojon su moderniais sprendimais ir technologijomis, kurios padeda sutaupyti ir tausoja aplinką. Didžiausi „Namučių“ projekto privalumai yra konkurencinga kaina ir tai, kad butus galima įsigyt jau dabar. Taip pat šiuo metu atliekame ir butų pilnos apdailos darbus, tad pirkėjams nebereikia gaišti laiko ir apie tai galvoti“, – teigė Juras Sadauskas, nekilnojamo turto rinkodaros įmonės „Juda NT“ bendraįkūrėjas.

Atvirų durų diena „Namučiuose“ vyks lapkričio 25 dieną 12-18 val. Būtina registracija čia nurodytais kontaktais.

„Namučių“ kvartalas / Organizatorių nuotr.

Infrastruktūra ir aplinka

Bendras „Namučių“ projekto gyvenamasis plotas, pirmame ir antrame etapuose, sudarys apie 24 tūkst. kv. m. Dvylikos daugiabučių namų komplekse bus įrengta apie 350 butų. Projekto tvarumą ir darną su aplinka atspindi ir A+ energinė pastatų klasė, o dėl augmenijos bei apšvietimo „Namučių“ projektas jaukus tiek dieną, tiek naktį. Ant pastatų stogų įrengtos saulės jėgainės, kvartale suprojektuotos ir patogios stovėjimo aikštelės automobiliams, numatytos galimybės įsirengti elektros krovimo stoteles elektromobiliams.

„Kauno centras iš čia yra pasiekiamas vos per 15 minučių. Net ir susisiekimas su naujai statomu pietrytiniu aplinkkeliu – idealus, naują kelią bus galima pasiekti vos per kelias minutes. Pavyzdžiui, keliaujant į Vilnių, nereikės vykti pro prekybos centrą „Mega“, kas padės išvengti milžiniškų spūsčių“, – papildė J. Sadauskas.

Pietinėje Kauno pusėje aktyviai plėtojama ir viešoji infrastruktūra. „Netoli neseniai pastatytas privatus vaikų darželis, kuris jau pilnai funkcionuoja, atstumas iki artimiausios mokyklos bei parduotuvių irgi nedidelis. Su miesto ir rajono transporto tinklu Jonučius II jungia lengvai įveikiamos gatvės, kursuoja viešasis transportas“, – pastebėjo Darius Uleckas, kitas nekilnojamo turto rinkodaros įmonės „Juda NT“ bendraįkūrėjas bei „Namučių“ projekto atstovas.

„Namučių“ kvartalas / Organizatorių nuotr.

Pašnekovai atkreipė dėmesį, kad  į patogiai suprojektuotas ir erdves parkavimo aikšteles bei daugiabučių kiemus veda asfaltuotas privažiavimas. „Namučiai“ siūlo jaukią aplinką: žaliąsias zonas, apšvietus takelius, kiemus ir namų fasadus, vaikų žaidimų aikšteles bei kitus privalumus, kuriuos vertina jaunos šeimos.

„Namučiai“ – apie gyvenimą dabar, apie mėgavimąsi aplinka, parku, gyvenimo kokybe dabar. Aikštelės, asfaltuotas privažiavimas, viskas, ko reikia gyvenimui – jau yra projekte, o ne žadama kažkada ateityje. Čia jau įsikūrė pirmieji gyventojai, kurie rekomenduoja objektą draugams, giminėms, o kažkada užėję, bet nepirkę būsto – grįžta, nieko panašaus neradę kitur. Mūsų, pardavimų atstovų bei vystytojo, tikslas – tai, kad pagrindinės rekomendacijos ir geras žodis sklistų jau iš dabartinių gyventojų. Džiaugiamės, jog tai tikrai vyksta!“ – paminėjo J. Sadauskas.

Daugiau apie „Namučių“ parko įžiebimą ir atvirų durų dieną čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA