Į R. Kalantos gatvę atskubėję medikai žmogui padėti nebegalėjo – Kas vyksta Kaune

Į R. Kalantos gatvę atskubėję medikai žmogui padėti nebegalėjo

Skaitytojo nuotr.

Penktadienio vidurdienį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė informacija apie Petrašiūnuose gaivinamą žmogų. Deja, gyvybės sugrąžinti vyrui nepavyko – konstatuota mirtis.

„Sveiki, gal yra daugiau informacijos? Petrašiūnuose, R. Kalantos g. 137 gaivino žmogų. Bet medikai jau padėt negalėjo“, – apie 11.50 val. pirminę informaciją pateikė portalo skaitytojas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas patvirtino, kad 11.57 val. gautas pranešimas apie minėtoje vietoje greitosios medicinos pagalbos nesėkmingai gaivintą žmogų.

Kaip patikslino Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnysis gydytojas, atvykus medikams asmuo nerodė gyvybės ženklų, gaivintas, bet nesėkmingai. Tikėtina, kad žmogui sustojo širdis.

Kauno apskrities VPK duomenimis, mirusysis – 1956 m. gimęs vyras. Smurto žymių ant kūno neaptikta, mirties priežastis paaiškės atlikus skrodimą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA