Atostogos vėlyvą rudenį: kur keliauti ir ką patirti? – Kas vyksta Kaune

Atostogos vėlyvą rudenį: kur keliauti ir ką patirti?

Organizatorių nuotr.

Vėlyvas ruduo ir už lango kone kasdien tvyranti dargana tarsi savaime simbolizuoja jau besibaigiantį atostogų ir kelionių sezoną – imame pamažu žvalgytis dekoracijų šventėms bei idėjų dovanoms. Kasdienė rutina tampa tokia įprasta, kad dažnai nebesinori ieškoti nė pabėgimo būdų, o tarpušvenčio atostogos, atrodo, dar taip toli, kad neguodžia ir kalendoriuje likusios vos kelios savaitės.

Išties, lapkritis gali atrodyti kaip nepaprastai niūrus mėnuo, tačiau, anaiptol – būtent šį mėnesį atsiveria daugybė kelionių krypčių, o po vasaros atostogų dar neskubantiems krautis lagaminų poilsio idėjų tikrai užteks ir Lietuvoje, nes kurortai skelbia tikrąją prabangaus poilsio sezono pradžią. Svarstote, kur keliauti, ką pamatyti ir patirti šį vėlyvą rudenį? Štai keletas idėjų, jūsų lapkričio dienas paversiančių pačiomis įsimintiniausiomis!

Šiltojo sezono malonumus primenantis SPA poilsis

Bene paprasčiausias pabėgimas nuo nuotaiką gadinančios rudeniškos darganos yra pasilepinimas karališkomis vandens pramogomis. Tropinė šiluma, visiškas atsipalaidavimas, pasakiškai gardus maistas ir kūną bei mintis palepinantys ritualai neabejotinai leis pamiršti pabodusią rutiną ir atgauti jėgas dar prieš darbais intensyvų ir reikalais gausų šventinį sezoną.

SPA poilsis – idealus variantas pirmenybę teikiantiems poilsiui Lietuvoje ar tiesiog šiuo metu nenorintiems skubėti medžioti patrauklių kelionių agentūrų pasiūlymų. Idealu, jei vandens pramogas įmanoma suderinti su gamtos teikiamu ramybės jausmu – štai, pavyzdžiui, poilsis Palangoje gali pasiūlyti tobulą harmonijos variantą.

Pasivaikščiojimai rudens vėjo blaškomos jūros pakrantėmis ir atokvėpiai gaiviuose pušynuose padės atgauti minčių pusiausvyrą ir kur kas lengviau priimti po atostogų darbe ar namuose laukiančius iššūkius. Viena didžiausių poilsio paslaugų e. parduotuvė Baltijos šalyse Noriu Noriu Noriu užtikrina, kad asortimente rasite jūsų norus ir poreikius puikiai atitinkantį variantą – rinkitės iš daugiau nei 100 SPA poilsio kelialapių ir mėgaukitės prabangiu poilsiu Palangoje.

Saulės vitaminu lepinančios Egipto pakrantės

Tiesa, ne visiems šiuo šaltu metu pakanka pailsėti SPA – daugeliui norisi tikros tropinės saulės ir pėdas skalaujančių bangų. Keliauti mėgstantys, be abejonės, žino, kad lapkritį prasideda ir kone patraukliausias sezonas lietuvaičių pamėgtame Egipte. Kuomet Lietuvoje gatves merkia nesibaigiantis šaltas lietus, čia termometro stulpelis retai kada nusileidžia žemiau 25 laipsnių šilumos, tad pasilepinti saulės voniomis ir Raudonąja jūra vėlyvas ruduo yra bene tinkamiausias laikas.

Ne mažiau mylima Turkija lapkritį jau vis labiau užveria duris, lieka vos keletas viešbučių, kurie dar atveria duris pavieniams turistams, tačiau Egipte – priešingai. Čia skamba gyva muzika, o kaitros nemėgstantys keliautojai gali mėgautis skaniu maistu, kokybišku poilsiu ir nuostabaus grožio miestais. Beje, net ir Gizos piramides lapkritį, kuomet nealins 40 laipsnių karštis, aplankysite su kur kas didesniu malonumu. Keliaudami nepamirškite pasirūpinti apsauga nuo saulės, kokybiška maudymosi apranga ir nusiteikite nardymui – juk sakoma, jei to nedarei – Egipte nebuvai!

Egzotiškoji Indija, Jamaika ir Šiaurės Afrika

Vėlyvą rudenį duris keliautojams iš viso pasaulio taip pat atveria ir keletas egzotiškų kraštų, tarp kurių – kvapnioji Indija, spalvingoji Jamaika ir arabiško žavesio kupinos Šiaurės Afrikos šalys. Nors rudenį įprasta rinktis ir tokias kryptis kaip Maldyvai ar Seišeliai, tačiau lapkritį čia prasideda lietingasis sezonas, tad verčiau pasižvalgyti variantų, kurie suteiks ne tik nepamirštamą patirtį, bet ir puikias klimato sąlygas.

Atrodo, lyg lapkritį Indijoje atsivertų tikras rojus – nacionaliniuose parkuose būtent šiuo metu geriausia stebėti tigrus, raganosius, dramblius, o Goa paplūdimiuose – geriausias metas džiaugtis saule ir smėliu. Norintys pasigydyti įsisenėjusias ligas, čia ras daugybę SPA ir tradicinės indų medicinos paslaugų, o ir nardyti po tankiai apgyvendintus Indijos miestus, ypač šiaurinėje šalies dalyje, dėl puikaus klimato bus nepaprastas malonumas.

Spalvingoji Jamaika, savo ruožtu, siūlo regio muzikos pripildytą atmosferą, nuoširdžias žmonių šypsenas ir šiluma lepinantį orą – gruodį čia dažnai jau knibžda daugybė turistų, todėl keliaudami lapkritį išvengsite didelio šurmulio ir perpildytų turistinių vietų. Na, o jei nuspręsite šį rudenį aplankyti Šiaurės Afriką, galėsite patirtį tikrą beduinų gyvenimą, rodos, nesibaigiančioje Sacharoje, o užburiančios islamo tradicijos ir unikalūs virtuvės skoniai užburs visam šaltajam sezonui.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA