Prie Kauno geležinkelio stoties skubėjo visos specialiosios tarnybos | Kas vyksta Kaune

Prie Kauno geležinkelio stoties skubėjo visos specialiosios tarnybos

Skaitytojos nuotr.

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pirmadienį prie Kauno geležinkelio stoties pastebėjo atskubėjusias visas specialiąsias tarnybas – neblaivus automobilio vairuotojas atsitrenkė į apšvietimo stulpą.

„Kas vyksta prie geležinkelio stoties? Gaisrinė, greitoji vietoj“, – teiravosi naujienų portalo skaitytoja.

Kita skaitytoja detalizavo, jog Vytauto pr. ir Tunelio g. sankirtoje automobilis yra įsirėžęs į stulpą. Į įvykio vietą atskubėję specialiųjų tarnybų ekipažai, stoja eismas.

„15.39 val. gautas pranešimas, kad prie geležinkelio stoties požeminės perėjos automobilis atsitrenkė į apšvietimo stulpą. Koks automobilis – nėra kol kas nurodama. Policijos pareigūnai dirbo eismo įvykio vietoje“, – informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) budinti pareigūnė.

Nustatyta, kad automobilio vairuotojas avarijos metu buvo neblaivus, jam nustatytas vidutinis girtumas (2,30 prom.). Vairuotojas jokių sužalojimų nepatyrė, medikų pagalbos neprireikė.

Dėl įvykio bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, kadangi asmuo vairavo neblaivus (įpūtė daugiau nei 1,5 prom.) ir padarė eismo įvykį.

Policijos duomenimis, eismas šiame kelyje vyksta įprastai, įvykusi avarija eismui įtakos neturi.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA