„Tikroji išdykėlė“ Aušrinė pristato naują dainą „Vis dar myliu“ – Kas vyksta Kaune

„Tikroji išdykėlė“ Aušrinė pristato naują dainą „Vis dar myliu“

Aušrinė / I. Vaitkutės nuotr.

„Vis dar myliu“, – taip vadinasi naujoji „Tikrosios išdykėlės“ Aušrinės daina, kurią jai parašė prodiuseris Marius Matulevičius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Ką tik su vyru Italijoje keturioliktąsias santuokos metines minėjusi atlikėja šypsosi – šis kūrinys yra šiek tiek apie ją.

„Žinome, per ilgą laiką mūsų šeimoje buvo visko. Kaip ir kiekvienuose santykiuose. Bet ieškome galimybių būti kartu, suprasti ir palaikyti vienas kitą“, – sako Aušrinė.

Apie tai ir yra naujoji atlikėjos daina – meilės pakilimus bei akimirkas, kai supranti, jog daugiau gyventi stipriose emocijose nebegali.
Anot Aušrinės, gyvenime pasitaiko momentų, kai palikti žmogų turi net jį mylėdamas.

„Tiesiog supranti, kad tikri jausmai yra vienpusiai – mylimasis tiek širdies, kiek galima laukti, neatiduoda. Tik stiprus žmogus, manau, gali suprasti nesąs trokštamas, tą pripažinti ir pasitraukti. Juk nutraukti ryšius, kai vis dar myli, yra milijonus kartų sunkiau, nei tą akimirką, kai esi įsižeidęs“, – mintimis dalinasi Aušrinė.

Bendradarbiavimą su M. Matulevičiumi ji atnaujino po ilgesnio laiko. Prodiuseris atlikėjai pasiūlė atlikti kelis skirtingus kūrinius, bet išgirdusi „Vis dar myliu“ akordus Aušrinė nedvejojo – ši daina yra jos.

Naujasis darbas, kaip ir dešimtys gerai žinomų hitų, lapkričio 24 d. nuskambės koncerte, rengiamame „Kauno Oazėje“. Tąvakar Aušrinė minės jai svarbią sukaktį – prieš 30 metų pasirodė jos pirmoji dainų kasetė „Mano berniuk“.

Scenoje Aušrinę sveikins ne vienas pop muzikos grandas, taip pat dovanosiantis publikai savo dainas.

„Lapkritį švenčiu savo gimtadienį. Man tai – svarbus mėnuo. Daug dovanojantis, daug primenantis. Noriu tuo, kas mane džiugina, dalintis su kitais. Todėl jau ne vieni metai būtent gimtadienio mėnesį kviečiu publiką į savo ir garsių bičiulių koncertą“, – sako šįmet dvigubą progą lapkričio 24 d. minėsianti dainininkė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA