Kaunietei E. Kareckaitei įteiktas UFC kontraktas – Kas vyksta Kaune

Kaunietei E. Kareckaitei įteiktas UFC kontraktas

sportas.lt 2023/09/28 08:00
Ernesta Kareckaitė / O. Gurevičiaus nuotr.

Ernesta Kareckaitė tapo dar viena UFC kovotoja. Lietuvė (5-0-1) UFC prezidento „Dana White‘o Contender Series 64“ turnyre svorio kategorijoje iki 125 svarų skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 28-29, 29-28) nugalėjo vos prieš savaitę jos varžove tapusią 30-metę amerikietę Carli Judice (2-1) bei užsidirbo kontraktą su stipriausia pasaulio MMA organizacija.

Viso iš aštuonių turnyre pasirodžiusių kovotojų net 6 sulaukė kontraktų, tarp kurių ir pralaimėjimą patyrusi C. Judice.

„Jausmas yra nuostabus, viską jaučiu viduje ir jeigu galėčiau, dabar jau verkčiau. Esu tikrai labai laiminga“, – kalbėjo E.Kareckaitė.

E. Kareckaitė ir C. Judice pademonstravo įspūdingą kovą, kurioje nei viena nenorėjo nusileisti. Visgi antrajame raunde C. Judice pradėjo rodyti nuovargio požymius, o E. Kareckaitė už tai privertė varžovę sumokėti smūgiais.

C. Judice bandė atlikti parvertimus, tačiau jų užbaigti sėkmingai nesugebėdavo. Likus 90 sekundžių E. Kareckaitė atliko vieną geriausių savo kombinacijų bei galiausiai šventė įspūdingą pergalę.

E. Kareckaitė ir C. Judice viso kartu atliko net 352 akcentuotus smūgius.

Be E. Kareckaitės ir C. Judice, kontraktus D. White‘as įteikė vieną iš įspūdingiausių šio sezono nokautų sukūrusiam Viniciui Oliveirai, taip pat per 79 sekundes pergalę iškovojusiam Danny Barlowui bei tarpusavyje kovojusiems Danny Silva ir Angeliui Pacheco.

Iš pradžių buvo manoma, kad E. Kareckaitė susikaus su 25-erių metų Kazachstano atstove Sora Rakhmonova (4-1), tačiau pastaroji kovotoja patyrė traumą ir ją pakeitė C. Judice.

View this post on Instagram

A post shared by Barysass (@barysasmma)

Primename, kad UFC organizacijoje taip pat kovoja ir kita lietuvė Julija Stoliarenko, kuri per šešias kovas iškovojo keturias pergales. Paskutinėje savo kovoje ji perėjo į žemesnę – 115 svarų kategoriją – bei nugalėjo favorite laikytą Molly McCann. Tuo tarpu 125 svarų kategorijoje nuo šiol kovoje ir lietuvių kilmės amerikietė Rose Namajunas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA