Kauno pareigūnai puolė vytis motociklininką, bet sučiupti nepavyko – Kas vyksta Kaune

Kauno pareigūnai puolė vytis motociklininką, bet sučiupti nepavyko

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė skaitytojo informacija apie Muravos sankryžoje pastebėtas gaudynes. Pasak šaltinio, pareigūnai vijosi motociklą – kaunietis teiravosi, kuo baigėsi ši spontaniška operacija miesto gatvėse.

„Antradienį, apie 16 val., Muravos sankryžoje policijos autobusiukas vijosi motociklininką, kuris nepakluso reikalavimui sustoti. Gaudynės prasitęsė Šiaurės prospekte. Gal galėtumėt pasidomėti ir paskelbti, kuo viskas baigėsi? Čioperis (motociklas) buvo su raudonais numeriais, neregistruotas Lietuvoje“, – vakar nurodė naujienų portalo skaitytojas.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad rugsėjo 26 d., apie 17.20 val., Savanorių prospekte policijos tarnybinį automobilį, pažeisdamas KET 1.15 punktą (Užbrūkšniuotas arba uždažytas plotas žymi nukreipimo saleles, kuriomis važiuoti draudžiama), aplenkė motoroleris.

Pareigūnai nedelsiant įjungė šviesos ir garso signalus, ne kartą ragino motorolerio vairuotoją sustoti. Asmuo šalinosi Vėtrų g., Speigo g. link, suko tarp garažų masyvų, kuriuose transporto priemonės ir jos vairuotojo paieška buvo apsunkinta.

Motoroleris bei jo vairuotojas rasti nebuvo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA