Sinoptikai praneša apie dar vieną šilumos bangą: šils iki 26 laipsnių – Kas vyksta Kaune

Sinoptikai praneša apie dar vieną šilumos bangą: šils iki 26 laipsnių

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Antradienio dieną Lietuvos teritorija atsidurs anticiklono vakarinėje dalyje, o tai savo ruožtu lemia šiltesnių oro masių slinkimą iš pietų, praneša Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Antradienio dieną lietaus neprognozuojama. Po mažai debesuotos nakties dieną numatomi nepastoviai debesuoti orai, per šalį judės tankesnių debesų šleifas, tačiau protarpiais pasirodys ir saulė. Vėjas pūs iš pietryčių, 3-8 m/s, o termometro stulpeliai daugelyje rajonų kils iki 18-23 laipsnių šilumos. Aukščiausia oro temperatūra bus Lietuvos pietuose, o vėsiau bus šiaurinėje šalies dalyje, kur tirštesni debesys neleis orui labiau įšilti.

Naktį iš antradienio į trečiadienį lietaus nenumatoma. Vėjas laikysis pietryčių, pietų, naktį kiek silpnesnis, 3-8 m/s, dieną stiprės iki 6-11 m/s. Temperatūra pažemės iki 8-13 laipsnių, pietvakariuose vietomis nekris žemiau 14-16 laipsnių šilumos. Diena taip pat žada būti sausa ir neįprastai šilta, temperatūra įdienojus kils iki 21-26 laipsnių šilumos.

Peržengus į antrą savaitės pusę, taip pat numatomi sausi, saulėti orai. Ketvirtadienį orų sąlygos mažai keisis, nakties metu vės iki 10-15 laipsnių, dienos metu vėl šils iki vasarą primenančių 21-26 laipsnių šilumos, o vėjas pūs vidutinio stiprumo, 6-11 m/s iš pietų, pietryčių, duodamas užuominą, kad šiluma artimiausiu metu dar nesitrauks.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA