Rinkoje pigiausias vežėjas „Europe Express“: iš Lietuvos į Vakarų Europą ir atgal – nuo durų iki durų – Kas vyksta Kaune

Rinkoje pigiausias vežėjas „Europe Express“: iš Lietuvos į Vakarų Europą ir atgal – nuo durų iki durų

Organizatorių nuotr.

Koks būdas tinkamiausias ir pigiausias siųsti nestandartinių dydžių siuntas? O parsisiųsti užsienyje įsigytą automobilį? Kokiu pigiausiu keliu siųsti reguliarias siuntas artimiesiems į užsienį? Kaip saugiai pervežti augintinius, jog jie patirtų kuo mažiau streso? Kaip sklandžiai ir taupiai persikraustyti į naują vietą? Į visus šiuos ir dar daugiau siuntėjų klausimų lanksčiai atsako neseniai veikti pradėjęs, bet rinkoje jau įsitvirtinti spėjęs vežėjas „Europe Express“. Naujuoju vežėju besidžiaugiantys siuntėjai sutartinai teigia: „Europe Express“ siūlomos kainos – visada žemiausios.

Siūlo mažesnę kainą, nei kiti

Siuntų, nestandartinių krovinių, keleivių bei augintinių pervežimo paslaugas visoje Europoje siūlanti bendrovė „Europe Express“ maršrutais iš Lietuvos į Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Liuksemburgą ir kitas šalis keliauja kiekvieną savaitę. Antradieniais siuntas bei krovinius nuo durų Lietuvoje surenkantys vežėjai, jau per keletą artimiausių dienų pristato juos iki durų gavėjams Vakarų Europoje.

Maloniu aptarnavimu, operatyvumu bei kokybišku pristatymu besidžiaugiantys klientai atskleidžia, jog pagrindinis kriterijus, paskatinęs atkreipti dėmesį į „Europe Express“ pasiūlymus – kaina.

„Europe Express“ / Organizatorių nuotr.

„Renkantis paslaugą, kaina daugeliui mūsų išlieka svarbiausiu veiksniu. Siekiame būti lankstūs ir prisitaikyti prie klientų poreikių bei galimybių. Dėl šios priežasties jiems stengiamės užtikrinti ne tik saugų ir kokybišką pristatymą, bet ir rinkoje žemiausias kainas. Jei jos vis tiek viršija galimybes – sakykite ir ieškosime jums tinkamiausio pervežimo sprendimo“, – sako „Europe Express“ vadovas Benas.

Nuo maisto iki automobilių ar net augintinių

Vežėjo „Europe Express“ komanda atskleidžia, jog pervežimo paslaugos šiandien išlieka itin paklausios. Žmonės nori ne tik reguliariai palepinti užsienyje gyvenančius artimuosius ar draugus lietuvišku maistu bei dovanomis, bet nusiųsti didesnių gabaritų gaminius namų ūkiui ar remonto darbams, parsisiųsti įsigytas nestandartines siuntas, transporto priemones ar net augintinius.

„Atliepdami klientų poreikius, siūlome tiek siuntų bei keleivių pervežimą autobusu, tiek didesniųjų gabaritų krovinių vežimą atvira platforma – autovežiu. Tai mums leidžia vežti ir automobilius, keturračius, paletes, stambias konstrukcijas, tokias kaip vartai, langai, turėklai ir kt.“, – siuntėjų įpročius pristato „Europe Express“ bendraįkūrėjas Mantas.

Gana dažnai „Europe Express“ paslaugomis naudojasi ir į Vakarų Europą vykti norintys keleiviai. Kelionėje jiems, anot vežėjo, svarbūs keli esminiai veiksniai: komfortiškos kelionės sąlygos, bevielio interneto prieiga bei reguliarūs sustojimai poilsiui bei pavalgymui. Pervežimo bendrovės teigimu, dažniausiai keleiviai vyksta Vokietijos, Belgijos bei Olandijos kryptimis.

„Europe Express“ / Orgaizatorių nuotr.

Esant poreikiui, „Europe Express“ siūlo ir perkraustymo paslaugas.

Galioja ir draudimas

Nors klientų gretose pervežimo bendrovė garsėja dėl itin draugiškų kainų, „Europe Express“ komanda akcentuoja ir teikiamų paslaugų kokybės svarbai. Papildomai, kiekvienai „Europe Express“ siuntai galioja krovinių, o keleiviams – keleivių draudimas.

Norintys išsiųsti ar gauti siuntą, keliauti ar persikraustyti, kviečiami susisiekti tiesiogiai. Bendrovės komanda paruoš individualų, kliento poreikius atitinkantį pasiūlymą, užtikrins malonų bendravimą ir sutartas paslaugas suteiks itin greitai.

Sužinoti daugiau apie „Europe Express“ teikiamas pervežimo paslaugas bei kelionių maršrutus galima internetinėje svetainėje, adresu: https://europeexpress.lt/.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA