K. Kerbedis „Žalgirio“ arenoje surengs įspūdingą šventę moterims – Kas vyksta Kaune

K. Kerbedis „Žalgirio“ arenoje surengs įspūdingą šventę moterims

K. Kerbedis „Žalgirio“ arenoje / G. Bitvinsko nuotr.

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis kviečia į muzikinę šventę – kovo 8-ąją, Tarptautinę moters dieną, jis Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs ypatingą koncertą „Visoms karalienėms!“.

„Visos moterys yra karalienės ir jos 1000 procentų nusipelnė būti pasveikintos karališkai – būtent tai aš ir pasistengsiu padaryti!“ – pirmadienį išplatintame pranešime žiniasklaidai sako Kastytis.

Nors koncerto programa dar tik ruošiama, tačiau jau dabar žinoma, kad jo metu skambės tokie meilę spinduliuojantys kūriniai kaip „Mano meile, žinok“, „Nakty“, „Lik amžinai“, „Melodija“, „Dėl tavęs galiu“, „Mėlynakė“. Į koncerto programą taip pat bus įtraukti hitai, kurių nebuvo praeitų metų areniniame ture – „Sustok, traukiny“, „Pienių vynas“.

Susirinkusieji galės išgirsti ne tik šių metų moters dieną pristatytą kūrinį „Tik dėl tavęs“, bet ir daugiau dainų premjerų – pavyzdžiui, „Vandenynai“, „Ar daug prašau“, taip pat – šiuo metu įrašinėjamą naujausią dainą.

Kaip teigiama pranešime, K. Kerbedžiui svarbiausia – klausytojas. Charizmatiškasis atlikėjas ne kartą yra pabrėžęs, kad kiekvienas į koncertą atvykęs žmogus jam yra didžiausia motyvacija žengti į sceną, todėl dainininkas įsitikinęs, kad Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantis šventinis koncertas gerbėjams paliks ypatingus prisiminimus.

„Myliu ir gerbiu visas moteris. Todėl dovanoju joms geriausia, ką galiu – savo dainas“, – atvirai sako K. Kerbedis.

Kiekvieną savo pasirodymą iki menkiausių detalių apgalvojantis K. Kerbedis aukštus reikalavimus kelia ne tik sau, tačiau ir kartu su juo dirbantiems profesionalams. Būtent dėl to visi Kastyčio koncertai pasižymi kokybe, unikalumu ir stilingais įvaizdžiais.

K. Kerbedžio koncertuose susijungia visos amžiaus kartos, tad nėra jokių abejonių, jog „seneliu“ save įvardijantis dainininkas nuo pat pirmo kūrinio leis visoms damoms pasijusti ypatingomis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA