„Žalgirį“ paliekantis I. Brazdeikis patvirtino, kad persikels į „Olympiakos“ – Kas vyksta Kaune

„Žalgirį“ paliekantis I. Brazdeikis patvirtino, kad persikels į „Olympiakos“

Lrytas.lt 2023/09/23 19:53
R. Tenio nuotr.

Ignas Brazdeikis patvirtino, kad keliasi žaisti į Pirėjo „Olympiakos“ klubą, nors dar oficialiai parašo ant naujos sutarties nėra padėjęs.

Po dramatiškos „Žalgirio“ pergalės kalbėjęs krepšininkas sakė, kad į Graikiją turėtų vykti kartu su Pirėjo klubu, kuris varžėsi tame pačiame turnyre, kur žaidė ir „Žalgiris“.

Tai I. Brazdeikis kalbėjo COSMOTE televizijai, kuri ir transliavo šiuos mačus.

„Taip, toks yra planas – sėsti į lėktuvą ir rytoj vykti į Graikiją. Iki galutinio susitarimo liko tik smulkios detalės“, – pasakojo I. Brazdeikis.

Nors pasiruošimo cikle lietuvis ruošėsi su „Žalgiriu“, o ne su „Olympiakos“, krepšininkas tikisi, kad jis gali greitai pritapti prie Graikijos grandų žaidimo schemų.

„Georgios Bartzokas yra puikus ir legendinis treneris. Mes gerai pabendravome. Nesulaukiu, kol žaisiu pas jį. „Olympiakos“ turi gerą sistemą, į kurią, tikiu, kad įsipaišysiu ir darysiu tai, ko manęs prašo treneriai“, – dėstė I. Brazdeikis.

Už I. Brazdeikį „Žalgiris“ turėtų gauti pusės milijono eurų išpirką, kadangi krepšininkas turėjo galiojančią sutartį su Lietuvos čempionų klubu.

Praėjusį sezoną lietuvis debiutavo Eurolygoje, kur rinko po 11,6 taško ir 2,9 atkovoto kamuolio.

Anksčiau krepšininkas yra žaidęs ir NBA, kur gynė „Orlando Magic“, „Philadelphia 76ers“ ir „New York Knicks“ komandų garbę.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA