TOP 5 vaikų žaidimų aikštelės Kaune | Kas vyksta Kaune

TOP 5 vaikų žaidimų aikštelės Kaune

Vaikų žaidimų aikštelės

Kauniečiai dažnai galvoja, kur apsilankyti su mažaisiais, kad šie turėtų pakankamai pramogų lauke, o tokių vietų skirtinguose Kauno mikrorajonuose tikrai netrūksta. Įvairiose miesto vietose įrengtos aikštelės siūlo išskirtines ir kitur nematytas pramogas, naujoviškas laipynes, čiuožyklas ir kitokias veiklas. Skirtingose žaidimų aikštelėse veiklos ras ir mažiausieji, ir vyresni jaunuoliai. Apžvelgiame penkias žaidimų aikšteles Kauno mieste.

Santakos parkas

Pernai kapitaliai sutvarkytas Santakos parkas džiugina ne tik pasivaikščioti palei dviejų upių santaką atėjusius kauniečius, bet ir mažesniuosius Kauno gyventojus. Čia įrengta žaidimų aikštelė stipriai skiriasi nuo kitų miesto erdvių vaikams.

Įrengtos dar nematytos laipynės, karstyklės ir žaidimams skirtos erdvės. Visi iškart pastebi keistai atrodančią konstrukciją – tai didžioji „Piton“ laipynė, ant kurios rėmų patiesta gumos danga, ja karstytis gali vaikai.

Taip pat įrengtos įvairios sūpynės, treniruokliai ir kitokie įrenginiai. Čia pat galima apsilankyti atnaujintoje krepšinio aikštelėje bei riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parke.

Santarvės parkas

Šilainiškiai atnaujintu parku džiaugiasi jau nuo 2019 metų vasaros pabaigos, iki šiol Santarvės parke netyla vaikų klegesys ir apsilankiusiųjų šurmulys. Čia vaikams taip pat netrūksta veiklos – įrengtos žaidimų aikštelės, yra daug žaliųjų plotų. Kol vaikai žaidžia, tėveliai gali patogiai prisėsti ant suoliukų.

Kaip anksčiau skelbė Kauno miesto savivaldybė, rekonstrukcijos metu Santarvės parke taip pat įrengtas naujas apšvietimas bei pėsčiųjų takai. Visa teritorija apsodinta naujais augalais ir gėlynais, pasėta veja, įrengti dviračių stovai, nauji suoliukai ir šiukšliadėžės.

Ąžuolyno parkas

Vaikštant Ąžuolyno parko labirintais ir naujais takais, galima užklysti prie iš tiesų akį traukiančios vaikų žaidimų aikštelės, kurioje nestinga įvairiausių dar nematytų įrenginių.

Po rekonstrukcijos Ąžuolyne įrengtos dvi naujos vaikų žaidimų aikštelės. Čia pastatyti mediniai bei metaliniai įrenginiai, skirti balansavimui, sukimuisi, supimuisi. Suformuotos virvinės erdvinės laipynės, medinės „kalvos“, skirtingų aukščių čiuožyklos su pralindimo anga, šešiakampė erdvinio virvių tinklo piramidė.

Žaidybiniai aikštelių plotai dengti gumine danga. Šalia žaidimams skirtų erdvių įrengta ir granito trinkelių poilsio zona su suoliukais, dviračių stovais.

Muzikinio teatro sodelio parkas

Pernai rudenį atgijo dar viena vieša Kauno erdvė – sutvarkytas Kauno muzikinio teatro sodelis, kuriame taip pat įrengtas patrauklus kampelis vaikams. Tėveliai apie dvi aikšteles atsiliepia pozityviai, mat padūkti čia gali ir mažiausieji, ir šiek tiek vyresni vaikai.

Aikštelėse netrūksta pramogų, o vaikai gali pasidžiaugti karstyklėmis, čiuožyklomis. Taip pat įrengta minkšta danga, todėl, susipynus kojoms, vaikai neužsigauna taip stipriai. Netoli aikštelės čiurlena fontanas, aplink daug suolelių suaugusiesiems prisėsti.

Didelis pliusas ir tai, jog vaikų žaidimų aikštelės įrengtos miesto centre, o visai šalia yra ne viena kavinė, kur galima papietauti, išgerti puodelį kavos ar stiklą kolos.

Nemuno salos parkas

Smarkiai pasikeitusioje Nemuno saloje, kur jau atidarytas baseinas ir baigiama statyti „Mokslo sala“, įrengtos dvi interaktyvios vaikų žaidimų aikštelės, kokių nerasite niekur kitur Kaune.

Pirmasis įrenginys – interaktyvus atminties lavinimo žaidimas. Išmanusis įrenginys lavina mažųjų fizinį aktyvumą, taktiką, loginį mąstymą, skatina kūrybiškumą, komandiškumą ir ugdo reakciją. Antrasis įrenginys – 4 interaktyvūs futbolo vartai, taip pat lavinantys fizinį aktyvumą.

Jeigu jūsų atžala jau paaugusi, mestelkite krepšinio ar tinklinio kamuolį ir nukreipkite į čia pat naujai įrengtą sporto aikštyną. Šiame aktyvaus poilsio komplekse taip pat buvo projektuojama velotrasa, bet jos egzistavimo „Kas vyksta Kaune“ kol kas patvirtinti negali.

Garbingas paminėjimas – Kalniečių parkas

Vienas seniau sutvarkytų parkų – Kalniečių. Nors rekonstrukcija čia baigta prieš penkerius metus, bet pramogų nestinga įvairaus amžiaus lankytojams.

Parke galima rasti dvi žaidimų aikšteles vaikams. Jose įrengtos laipynės, sūpynės, įvairios pramogos. Pasivaikščioję užeisite ir lauko treniruoklių aikštelę. Taip pat parko lankytojai gali laiką leisti dviračių, riedučių ir BMX dviračių parke, o šalia yra įrengta parkūro aikštelė.

Aktyvų laisvalaikį mėgstantiems kauniečiams įrengtos krepšinio, tinklinio ir stalo teniso erdvės.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA