Kaune atidarytas „Svydis“ mokymo centras: švies naujokus ir tobulins profesionalus – Kas vyksta Kaune

Kaune atidarytas „Svydis“ mokymo centras: švies naujokus ir tobulins profesionalus

/ R. Tenio nuotr.

Šią vasarą automobilinių dažų centras „Svydis“ persikėlė į naujas patalpas Kaune ir tapo „KolorMaster“ parduotuvės centru. Sujungus bendras jėgas, šiandien, rugsėjo 22 dieną, Europos prospekte 36 atidarytas ir „Svydis“ mokymo centras, kuris taps ne tik mokymo, bet ir inovacijų bei naujų dažymo įrankių epicentru visoje Lietuvoje.Vieta norintiems įgyti žinių

Kaune įsikūrusioje dažų parduotuvėje „KolorMaster“ galima rasti platų spalvų ir dažų pasirinkimą, o įrankių serviso specialistai yra pasiruošę suteikti kokybišką pagalbą ir patarimus. Greta atidarytas „Svydis“ mokymo centras siūlys ir aukščiausios kokybės kursus bei seminarus, skirtus tiek naujokams, norintiems įgyti naujų dažymo įgūdžių, tiek patyrusiems specialistams, pasiryžusiems tobulėti ir išplėsti savo profesinę kompetenciją.

/ R. Tenio nuotr.

„Svydis“ mokymo centras – tai vieta, kurioje susitiks kūrybiški ir talentingi žmonės, siekiantys įgyvendinti savo inovatyvias idėjas. Tai erdvė, kurioje bus vedami mokymai ne tik dažytojams, tačiau ir draudimo bendrovių atstovams, servisų vadovams, sąmatų sudarinėtojams ir kt.

Be to, norėtume pabrėžti, kad šis centras taip pat padės pritraukti jaunus specialistus, parodydamas, kad dažytojo profesija nebėra „purvinas darbas“. Naujos dažymo technologijos bei bedulkis šlifavimas leidžia dirbti švariai ir efektyviai, o tai yra svarbu norint į šią profesiją pritraukti naujus talentus“, – pažymėjo „Svydis Lietuva“ vadovas Mantas Aleksynas.

Aukščiausia kokybė

Anot jo, šiandieninėje rinkoje siūlomos paslaugos ir produktai tampa vis panašesni, o įmonės pradeda konkuruoti ryšiais su klientais, siūlydamos įvairias pridėtines vertes. Todėl, kaip pabrėžė M. Aleksynas, įmonėms labai svarbu turėti kažką unikalaus, kas padėtų išsiskirti.

/ R. Tenio nuotr.

„Naujasis „Svydis“ mokymo centras, „KolorMaster“ parduotuvė, įrankių servisas, pramonės dažų gamybos cechas, kuriuos šiandien oficialiai atidarėme, yra svarbus žingsnis mūsų įmonės strateginiams tikslams pasiekti.

Visų pirma, mums labai svarbu kelti savo darbuotojų kompetenciją. Žinome, kad mūsų darbuotojai yra mūsų didžiausias turtas, todėl norime jiems suteikti visus įrankius, kad jie galėtų tobulėti ir augti profesionaliai. „Svydis“ mokymo centras taps vieta, kur mūsų specialistai ir naujokai galės treniruotis, eksperimentuoti ir testuoti naujoves. Tai yra esminis žingsnis siekiant išlaikyti aukštą kompetencijos lygį ir palaikyti aukščiausią kokybės standartą“, – mokymo centro atidarymo ceremonijoje teigė M. Aleksynas.

Atšventė jubiliejų

„Svydis“ grupė Kaune buvo įkurta 1993 metais. Automobilių kėbulų dažymo procese pirmuosius žingsnius specialistai žengė godžiai įsisavindami žinias iš Vokietijos dažų gamintojo „Spies Hecker“. Jau 1995 metais „Svydis“ turėjo pakankamus pajėgumus šalies vidaus ir eksporto rinkų aptarnavimui, pažinojo daugiau nei 15 pasaulyje sukurtų aukščiausio lygmens dažymo technologijų ir gebėjo greitai spręsti keblias dažymo situacijas bei konsultuoti dažymo specialistus. Ilgainiui įmonės veikla tapo orientuota ne tik į Lietuvos, tačiau ir į artimų Rytinių kaimyninių šalių rinkas ir tolimus Vidurinės Azijos regionus.

/ R. Tenio nuotr.

„Ši savaitė „Svydis“ įmonei yra ypatinga, nes mes švenčiame ne tik naujo mokymo centro atidarymą, bet ir mūsų įmonės 30-ąjį gimtadienį. Trisdešimt metų yra įspūdingas amžius. Tai laikotarpis, kai žmogus jau turėtų būti pasiekęs brandą, pasimokęs iš savo klaidų, žinoti, ko nori bei turėti aiškius tikslus. Tiesą sakant, tokie tikslai ir pastangos jų siekti yra svarbiausi sėkmės receptai.

Šis pasiekimas rodo gebėjimą prisitaikyti prie kintančių laikų ir aplinkybių. Be to ši šventė taip pat simbolizuoja tvirtus ryšius, kuriuos sukūrėme su savo darbuotojais, klientais ir visais partneriais per šiuos metus“, – mokymo centro atidarymo ceremonijoje džiaugėsi M. Aleksynas.

Šiandien „Svydis“ atstovauja daugiau nei 30 skirtingų pramonės ir automobilių dažymo prekių gamintojų. Turi keturias patentuotas dažymo technologijas, eksportuoja prekes į daugiau nei 10 pasaulio šalių. Taip pat aptarnauja daugiau nei 12000 dažymo barų įvairiose pasaulio šalyse bei dirba su autotransporto, geležinkelių, jūros transporto, naftotiekio ir dujotiekio, įvairių metalo konstrukcijų gamybos sektoriumi.

Be kita ko, „Svydis Lietuva“ vadovas įsitikinęs, kad mokymo centras bus bendrovės konkurencinis pranašumas – suteiks galimybę greičiau reaguoti į rinkos pokyčius, kurti naujus produktus ir paslaugas.

Daugiau informacijos apie Europos pr. 36 įsikūrusį „Svydis“ mokymo centrą ir veiklas čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA