Sinoptikai: numatomas dar vienas temperatūros šuolis – Kas vyksta Kaune

Sinoptikai: numatomas dar vienas temperatūros šuolis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Artimiausią parą Lietuvos orus lems anticiklono gūbrys, nutįsęs iš rytų, o tai žada saulėtus, sausus ir visai vasariškus orus, praneša Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Ketvirtadienis prognozuojamas mažai debesuotas ir be lietaus. Labiausiai šils pietiniai bei pietvakariniai šalies rajonai – Varėnos, Lazdijų, Marijampolės, Alytaus, Vilkaviškio, Šakių, Tauragės bei Jurbarko, – ten bus iki 24-26 laipsnių šilumos. Taip pat bus šilta ir pajūryje – oro temperatūra kils iki 23-25 laipsnių. Vėjas laikysis pietų, pietryčių, bus vidutinio stiprumo, 5-10 m/s.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį pajūrį gaivins trumpi lietūs, galima perkūnija. Vėjas pūs pietryčių, 6-11 m/s, o paryčiais žemiausia oro temperatūra pasieks 12-17 laipsnių šilumos.

Penktadienį dienos metu lietaus nenumatoma. Vėjas išlaikys pietryčių kryptį, tačiau sustiprės iki 8-13 m/s. Oro temperatūra pasieks šios savaitės šilumos apogėjų ir pakils iki 23-28 laipsnių šilumos.

Į savaitgalį žengsime su trumpais, vietomis smarkiais lietumis bei perkūnija. Vėjas bus besikeičiančios krypties, 6-11 m/s, perkūnijų metu prognozuojami gūsiai iki 14 m/s.

Šeštadienio naktis bus itin šilta, 14-19 laipsnių šilumos, o dienos metu Lietuvoje oras šils nevienodai – vakarinėje šalies dalyje bus apie 16-21 laipsnį, tuo tarpu Rytų Lietuvoje oro temperatūra kils iki 22-27 laipsnių šilumos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA