Kauno pareigūnai sulaukė pranešimo apie du įtartinus automobilius: sulaikyti 23 nelegalūs migrantai – Kas vyksta Kaune

Kauno pareigūnai sulaukė pranešimo apie du įtartinus automobilius: sulaikyti 23 nelegalūs migrantai

Asociatyvi / VSAT nuotr.

Antradienį Jonavoje sustabdytas automobilis, įtariama, gabenęs nelegalius migrantus. Policijos duomenimis, automobilyje rasti 23 piliečiai, galimai atvykę iš Afganistano, iš kurių 5 vaikai.

Policijos departamento duomenimis, rugsėjo 20 dieną apie 22. 55 val. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Jonavos rajone, kelyje Kaunas-Zarasai, nuo Ukmergės važiuoja du automobiliai, kurie įtariama gabena nelegalius migrantus.

Tą pačią dieną apie 23.05 val. Jonavoje, J. Basanavičiaus gatvėje, sustabdytas automobilis „Mercedes Benz“ (Lenkijos Respublikos reg.), kuriame buvo du vyrai ir moteris, kurie patikrinus asmens dokumentus buvo paleisti.

Apie 23.10 val. Jonavoje, Lietuvių gatvėje, sustabdytas automobilis „Ford Transit“ (Latvijos Respublikos reg.), vairuojamas 1993 metasi gimusio vyro. Pastarasis išlipęs iš automobilio ėmė bėgti, tačiau buvo sulaikytas.

„Ford“ automobilyje rasti 23 asmenys (galimai iš Afganistano), iš kurių 5 vaikai. Asmenys perduoti Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnams.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA