Kauną sukaustė rytinio piko spūstys (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Kauną sukaustė rytinio piko spūstys (papildyta)

/ „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Kauno vairuotojai griebiasi už galvų, kai rugsėjui prasidėjus gatvėse suintensyvėjo eismas ir į gatves suplūdo daugiau automobilių. Jeigu vasarą tikslą buvo galima pasiekti per 10 minučių, dabar tenka prastovėti ir daugiau nei valandą laiko. Labiausiai vairuotojams kliūva vakariniame aplinkkelyje ir ties Kleboniškio tiltu atliekami kelio darbai dėl kurių kelionės dar labiau pailgėja.

„Gal pasidomėtumėte, kiek ilgai Kaunas kentės kamščius apie „Megą“? Ar tikrai laikas tvarkyti duobę piko metu? Kiekvienas rytas pasitinka kamščiu. Šiandien 2 minučių atstumą važiavau valandą laiko, dėl to, kad būtent piko metu prireikė neleisti naudotis 1 juosta autostradoje. Atrodo, kad stengiamasi visiems kauniečiams parodyt, kad valio, savivaldybė remontuoja kelius“, – rašė pasipiktinęs vairuotojas.

„Ar galima dar kartą sugėdinti kelininkų darbo organizavimą? Šiandien vėl visi stovėjome baisiose spūstyse, nes kelininkai nusprendė uždaryti eismo juostas prie Kleboniškio, todėl vaikai vėlavo į mokyklas, visi kiti-į darbus. Taip tiesiog nebegalima, nes kiekvieno ryto lauki su baime, kiek laiko šį kartą prireiks nuvažiuoti į darbą. Kelius tvarkyti reikia, bet ne piko valandomis“, – pranešė kita skaitytoja.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ grupėje kauniečiai taip pat dalijosi kitose vietose besiformuojančiomis spūstimis. Vairuotojai turi keblumų važiuojant Šilainių ir Vilijampolės mikrorajonų gatvėmis. Čia stoja eismas, pro sankryžas pravažiuoja vos keli automobiliai, žmonės vėluoja į darbus ar mokyklas.

Dėl atliekamų darbų Vakariniame aplinkkelyje ir ties Kleboniškio tiltu pasiteiravome UAB „Autokausta“ ir AB „Kelių priežiūra“ atstovų. Gavus komentarus publikaciją papildysime.

Papildyta

AB „Kelių priežiūra“ informavo, kad 2023 09 13 97-98 km ruože vykdė periodinės priežiūros darbus – duobių remontą. Eismo kryptimi Kaunas-Vilnius eismas buvo ribojama pirma eismo juosta ir mažinamas greitis iki 70 km/h.

2023 09 14 AB „Kelių priežiūra“ 97,8-98,8 km ruože vykdo periodinės priežiūros darbus – duobių remontą. Eismo kryptimi Kaunas-Vilnius eismas ribojamas pirma eismo juosta ir mažinamas greitis iki 70 km/h. Šiandien vykdomi darbai 97,8-98,8 km jau baigti.

„Šioje kelio atkarpoje į transporto srauto intensyvumą atsižvelgiame išskirtinai – darbus planuojame mažiausio intensyvumo metu tam, kad vartotojai išvengtų trikdžių keliuose dėl kelio darbų. Rugpjūčio 13 d., vykdydami darbus kryptimi Kaunas-Vilnius, 97,5 km susidūrėme su technologinėmis kliūtimis, dėl kurių teko darbus pratęsti ilgesniam laikui.

Atsiprašome eismo dalyvių už sukeltus nepatogumus bei dėsime visas pastangas, kad ateityje išvengtume tokių nenumatytų atvejų“, – paaiškino bendrovės atstovai.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA