Kauno „Maxima“ parduotuvėje buvo vykdoma lankytojų ir darbuotojų evakuacija – Kas vyksta Kaune

Kauno „Maxima“ parduotuvėje buvo vykdoma lankytojų ir darbuotojų evakuacija

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kas vyksta Kaune“ skaitytojos ketvirtadienį popiet pranešė pastebėjusios iš Kauno „Maximaparduotuvės evakuojamus žmones.

„Gal žinote kas vyksta Šiaurės pr. 8D „Maximoje“, kad evakuoti žmonės? Darbuotojai pranešė, kad gaisro pavojus. Įdomu kada planuoja atsidaryti parduotuvė“, – apie iš parduotuvės evakuotus žmones pranešė naujienų portalo skaitytojos.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ situaciją pakomentavo „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, Šiaurės pr. 8D esančioje parduotuvėje, maždaug apie 13.15 val. įsijungė priešgaisrinė signalizacija dėl suveikusio dūminio lubų daviklio.

„Parduotuvės veikla buvo laikinai sustabdyta ir lankytojai bei darbuotojai evakuoti pagal įprastą tvarką. Tačiau jokių gaisro židinių nebuvo aptikta.

Patikrinus parduotuvės įrangos veikimą ir įsitikinus, kad parduotuvėje tiek darbuotojams, tiek lankytojams yra saugu, po valandos parduotuvės veikla buvo atnaujinta“, – komentavo I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA