Vakarinio piko metu Kaunas sustingo: vairuotojai praneša apie avarijas – Kas vyksta Kaune

Vakarinio piko metu Kaunas sustingo: vairuotojai praneša apie avarijas

A. Koroliovo, skaitytojų nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Trečiadienio vakarą Kaunas sustingo – vairuotojai praneša, jog kone visose miesto vietose formuojasi spūstys, fiksuojamos net kelios avarijos skirtingose vietose.

Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojų informacija, jog avarijos fiksuojamos Partizanų, Nuokalnės, Kalantos gatvėse.

„Gal žinot kas vyksta Partizanu g.? Žmona skambino, sakė, kad guli vaikas ant gatvės“, – apie sujudimą Partizanų gatvėje pranešė portalo skaitytojas.

Kita „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja patikino, jog Partizanų g. netoli sankryžos su Pramonės pr. dėl įvykusios avarijos yra uždarytas eismas, mašinos apsukinėjamos.

Kauniečiai „Kas vyksta Kaune“ grupėje piktinasi, jog vakarinio piko metu Kaunas sustingo. Spūstys driekiasi ir dėl net keliose vietose įvykusių avarijų.

„Tai, kad jau visas miestas nejuda… Jau geriau niekur nevažiuokit, nes visur belenkokie kamščiai ir avarijos.

Situacija per 20 min. tik pablogėjus. Nuo miesto pusės kamštis beveik iki pat 6 forto. Nuo Petrašiūnų pirmoje eilėje troleibusai stovi, pravažiavimas tik pro autoservisą. Kemšasi žiedai (niekad nesuprasiu žmonių, kurie važiuoja į žiedą matydami, kad iš jo neišvažiuos)“, – informacija su kitais vairuotojais dalijosi kauniečiai.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ trečiadienio vakarą jau skelbė ir apie judrioje Nuokalnės gatvėje įvykusią „Peugeot“ automobilio ir paspirtuko susidūrimą.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) patvirtino – trečiadienio vakarą policija sulaukia išties daug pranešimų apie spūstis miesto gatvėse, avarijas skirtingose Kauno vietose.

„Partizanų g. 70 automobilis partrenkė apie 10 metų berniuką, į įvykio vietą vyksta medikai. Informacijos apie jo būklę kol kas nėra.

Kita avarija fiksuota Kalantos g. 81, kur 9 maršruto troleibusas susidūrė su sunkvežimiu. Kadangi įvykių daug, tikslios informacijos apie visus įvykius dar neturime“, – apie 18.30 val. informavo budinti Kauno AVPK pareigūnė.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA