Avarija Savanorių pr. ir Utenos gatvės sankryžoje: parblokštas paspirtukininkas – Kas vyksta Kaune

Avarija Savanorių pr. ir Utenos gatvės sankryžoje: parblokštas paspirtukininkas

Pirmadienio popietę naujienų portalo „Kas vyksta Kauneskaitytojas pasidalijo vaizdo įrašu iš avarijos vietos Savanorių prospekto ir Utenos gatvės sankryžoje, kur užfiksavo automobilio nutrenktą paspirtukininką. Kaip praneša policija, paspirtuko vairuotojas išvežtas į gydymo įstaigą.

Savanorių pr. ir Utenos g. sankryžoje partrenktas paspirtukininkas“, – vaizdo įrašu iš įvykio vietos dalijosi naujienų portalo skaitytojas.

Kita portalo skaitytoja „Kas vyksta Kaune“ grupėje taip pat pranešė apie įvykį ir pabrėžė, jog eismas nuo Centro pusės Savanorių prospekte yra sustojęs.

Paspirtukas sustabdė eismą nuo Centro pusės Savanorių prospekte ties sankryža su Petrausko g.“, – rašė kaunietė.

Savanorių pr. ir Utenos g. sankryžoje partrenktas paspirtukininkas / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Kauno apskrities vyriausiasis komisariatas (AVPK) patvirtino, kad minėtoje sankryžoje įvyko automobilio ir paspirtuko susidūrimas.

„Susidūrė „Toyotaautomobilis ir paspirtukininkas. Paspirtukininkas dėl galimai patirtų sužalojimų išvežtas į med. įstaigą“, – informavo Kauno AVPK budintis pareigūnas.

Pirminiais duomenimis „Toyota“ automobilio vairuotojas buvo blaivus.

Avarijos priežastis dar tikslinama, įvykio vietoje šiuo metu dirba visos pajėgos.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) budintis gydytojas patikslino, jog paspirtukininkas rimtų sužalojimų nepatyrė, jo būklė šiuo metu yra stabili.

„Pacientas išvežtas į Kauno klinikų priėmimo skyrių. Jokių lūžių nenustatyta. Kojos, rankos sumušimai“, – apie paspirtukininko būklę informavo Kauno GMPS budintis gydytojas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA