Pristatytas Kaune vyksiančio Europos dailiojo čiuožimo čempionato logotipas – Kas vyksta Kaune

Pristatytas Kaune vyksiančio Europos dailiojo čiuožimo čempionato logotipas

Lietuvos čiuožimo federacijos, organizatorių nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Jau sausio mėnesį Lietuva pasiners į magišką ledo, muzikos, šokio ir aistros pasaulį – sausio 8-14 dienomis Kaune, Žalgirio arenoje vyks 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Tai – ypatinga proga, nes tokio lygio varžybos Lietuvoje bus surengtos pirmą kartą istorijoje, o Lietuvos čiuožimo bendruomenei, kuri kitąmet švęs savo šimtmetį, šis čempionatas taps išskirtiniu šansu pristatyti savo šalies grožį per septyniems šimtams milijonų žiūrovų, stebėsiančių tiesiogines transliacijas daugiau nei 60-yje Europos ir pasaulio valstybių.

Šiandien pristatytas artėjančio čempionato logotipas. Jo pagrindinis akcentas – Kaunas, miestas sandaroje dviejų upių, kurių susiliejančios srovės teka viena jėga. Kaip teigia logotipą kūrusi reklamos agentūra „Not Perfect Vilnius“, susiliejimo metafora būdinga ir dailiajam čiuožimui, kur susijungia sunkus darbas treniruotės, muzika, judesys, čiuožėjų širdys ir žiūrovų palaikymas.

Europos dailiojo čiuožimo čempionato logotipas / Organizatorių nuotr.

Logotipe susiliejančios upės sudaro stilizuotą pirmąją Kauno miesto vardo raidę, kurios forma atspindi dailiojo čiuožimo judesių plastiškumą ir lankstumą.

Į senojo žemyno pirmenybes atvyks daugybė žymiausių šios sporto šakos žvaigždžių, taip pat būrys sirgalių iš Europos ir viso pasaulio.

Dėl pirmenybių medalių varžysis ir stipriausia Lietuvos šokių ant ledo pora – Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Lietuvos rinktinės garbę gins moterų ir vyrų rungčių atstovai, taip pat kylanti šokių ant ledo pora – Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA