Kaune iš laikinai nedirbančios „Norfos“ pradėjo veržtis dūmai | Kas vyksta Kaune

Kaune iš laikinai nedirbančios „Norfos“ pradėjo veržtis dūmai

Skaitytojo nuotr.

Penktadienio rytą į P. Lukšio gatvę skubėjo ugniagesiai. Laikinai nedirbančios „Norfos“ pastatė kilo gaisras.

„Eigulių mikrorajone tarp 9-9.30val ryto iš renovuojamos „Norfos“, P. Lukšio g. 70, rūksta pilki dūmai. Suvažiavo 4 gaisrinės, 2 policijos ir greitosios mašinos. Gaisras gal tyčinis padegimas? Ar kokia išdaiga?“ – teiravosi skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė, atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė, 9.11 val. buvo gautas pranešimas, kad iš pastato P. Lukšio g. eina dūmai. Buvo užsidegusi lauko sienos apšiltinimo medžiaga, išdegė apie 9×2 m plotas.

Anot budinčio Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesio, nelaimė įvyko, kai darbininkai sienoje pjovė skylę. „Siena buvo apšiltinta, dėta vata, kita medžiaga, pilna voratinklių, taip ir užsidegė. Atviros liepsnos, greičiausiai, nebuvo tik dūmai, viskas svilo“, – teigė ugniagesys gelbėtojas.

Tikrąsias nelaimės priežastis nustatinėja gaisrus tiriantys pareigūnai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA