„Volkswagen“ vairuotojui prie Kalniečių poliklinikos – keturguba nesėkmė – Kas vyksta Kaune

„Volkswagen“ vairuotojui prie Kalniečių poliklinikos – keturguba nesėkmė

Skaitytojo nuotr.

Trečiadienio vakarą Savanorių prospekte pastebėtas apynaujis automobilis su subliuškusiomis padangomis. Į incidentą sureagavusi Kauno policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

„Gal žinot, kas nutiko prie Kalniečių poliklinikos? Stovi „Volkswagen“, kurio visos keturios padangos kiauros, yra atvykusi policija“, – trečiadienio vakarą pastebėjęs veiksmą pranešė naujienų portalo skaitytojas.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Komunikacijos poskyris, vakar apie 18.20 val. buvo gautas pranešimas, jog rugsėjo 6 d. laikotarpiu nuo 9.00 val. iki 18.20 val. Savanorių prospekte, neaptvertoje automobilių stovėjimo aikštelėje pradurtos automobilio „VW Tiguan“ padangos.

Anot Kauno pareigūnų, padaryta turtinė žala siekia apie 800 eurų. Kauno apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str., dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Ketvirtadienį incidento nuotrauka pasidalinta ir viešojoje erdvėje. Kauniečiai spėliojo, kad automobilio vairuotojas taip buvo auklėtas dėl netvarkingo transporto priemonės parkavimo.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA