Kauno oro uoste sulaikytas mėnesį policijos ieškotas asmuo | Kas vyksta Kaune

Kauno oro uoste sulaikytas mėnesį policijos ieškotas asmuo

Asociatyvi / VSAT nuotr.

VSAT pareigūnai Kauno oro uoste sulaikė į Burgasą Bulgarijoje susiruošusį skristi Panevėžio gyventoją. Patikros metu paaiškėjo, jog nusikaltimą padarius įtariamo vyro paieška buvo paskelbta prieš mėnesį, rašoma VSAT internetinėje svetainėje.

Antradienį po pietų Kauno oro uoste pasieniečiai patikrino reisu į Burgasą (Bulgarija) skrendančių keleivių asmens dokumentus. Kontrolės metu VSAT pareigūnai nustatė, kad vieno jų, Panevėžyje gyvenančio 21-erių vyro paiešką šiemet rugpjūčio pradžioje paskelbė šio miesto policija. Panevėžietis įtariamas padaręs nusikaltimą.

Pasieniečiai jį sulaikė ir pristatė į tarnybines patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis buvo perduotas policijai. Poilsį Burgase, Juodosios jūros uostamiestyje, kuris žinomas savo purvo vonių kompleksu, panevėžiečiui kuriam laikui teks pamiršti.

Šiemet iki rugsėjo 6 d. VSAT pareigūnai jau sulaikė 811 asmenų, kurių dėl įvairių nusikaltimų ar pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos. Didžioji jų dalis, 640, pasieniečiams įkliuvo Lietuvos oro uostuose.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA