Po žinios apie galimai savo vaikus paskandinusią mamą, I. Zasimauskaitė pasidalijo jautriu laišku – Kas vyksta Kaune

Po žinios apie galimai savo vaikus paskandinusią mamą, I. Zasimauskaitė pasidalijo jautriu laišku

Justina Rau Photography nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Sekmadienio rytą pasiekė žinia apie du prie Verkių malūno skęstančius vaikus – įtariama, kad Vilniuje mama paskandino dvi savo dukrytes. Į šią situaciją sureagavę specialistai atkreipė dėmesį į tai, kad dauguma mamų laiku nesulaukia reikiamos paramos ar pagalbos. Socialiniame tinkle įrašu pasidalijo ir žinoma atlikėja Ieva Zasimauskaitė.

Kaip pirmadienį pranešė naujienų portalas delfi.lt, sekmadienio rytą žmonės pranešė apie du prie Verkių malūno skęstančius vaikus. Atskubėję gelbėtojai jau nebegalėjo padėti vienerių ir dvejų metų mergytėms.

Įtariama, kad savo vaikus paskandino jų mama, gimusi 1987 m. Ji rasta vandenyje, manoma, kad ir pati bandė nusižudyti. Moteris paguldyta į ligoninę.

Po sukrėtusios žinios apie galimai motinos paskandintus vaikus, socialiniame tinkle „Facebook“ kaunietė Ieva Zasimauskaitė pasidalijo jautria žinute visoms mamoms.

„Mieloji, rašau tau šį laišką, nes jaučiu visa širdim, kad tau reikia jį paskaityti. Visų pirma, apkabinu Tave stipriai ir laikau tiek, kiek tau dabar reikia, kad paleistum visas ašaras ir visą nuovargį, baimę ir nerimą ir tą nežinomybę, o kas dabar bus? Ir iš karto pasakau… Viskas tikrai praeis! Tikrai, nors ir atrodo, kad tai tęsis amžinai, tai praeis!

Visa panika, galvojimas, kad nieko nežinau ir nesuprantu, ir man liūdna, ir aš nenoriu to. Noriu grįžti į savo senąjį gyvenimą ir nenoriu visko, kas dabar vyksta. Tas nuovargis, chaosas, kontrolės praradimas, kaltės jausmas ir meilės nebuvimas, o gal čia meilė? Bet gi ne taip įsivaizdavau. Galvojau, kad būsiu laiminga, pilna jėgų ir bemiegės naktys man bus nesvarbios…

Bet pavargau. Noriu sugrįžti atgal, kai buvau tik aš. O dabar? Aš nebeesu aš. Aš net nebežinau kas aš? Mama? Kaip? Kada? Kodėl? Ką tai reiškia? Aš noriu pabėgti…

Ir atrodo, kad niekada nebebus kaip buvo. Žinai.. ir nebebus. Bet bus daug geriau. Pažadu. Tu augsi kartu su savo kūdikėliu. Jūs vienas kitam padėsit prisitaikyti prie šio naujojo pasaulio. Nes brangioji, tu irgi gimei! Tu irgi gimei iš naujo. Ir tau reikia per naujo mokytis vaikščioti, kvėpuoti… Dabar dar giliau. Tau reikia išmokti, kad nebeesi tik Tu. Ir dabar tai atrodo taip baisu baisu, bet po to tai atrodys geriausias ir gražiausias dalykas nutikęs tavo gyvenime.

Išbūti.. išverkti, paleisti, išpykti, išgedėti. Ir priimti, kad nebėra kelio atgal. Gali pastovėti vietoje užsimerkus ir garsiai išrėkti kaip baisuuuuu!!!! Nes nemoki, nesupranti, nejauti, nežinai. Bet tai NORMALU! Meilė užgimsta nebūtinai tą dieną, kai gimsta vaikelis… meilė gali užgimti ir vėliau. Nebijok, ji tikrai užgims- anksčiau ar vėliau. Bet užgims.

Ir tu nuostabi. Nuostabiausia. Savo vaikui tu esi VISAS pasaulis. Gražiausia, ypatingiausia, tu jam esi jo stebuklas. Ir jam nesvarbu niekas. Tik jausti Tave šalia. Visokią. Artumas, paglostymai, meilė, šnekėjimas, gugavimas, net jei ir nejauti dabar.. tai ateis. Pažadu Tau. Viskas bus gerai!!! TIKRAI BUS! Nepasiduok.

Apkabinu Tave ir ačiū Tau, kad Tu esi. TOKIA KOKIA ESI ŠIANDIEN. Nebijok. Mes visos moterys šalia Tavęs. Nes aš irgi ten buvau ir esu“, – feisbuko įraše mintimis dalijosi I. Zasimauskaitė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA