Baigėsi Lietuvos sporto muziejaus projektas „Aktyvūs vaikai“ – Kas vyksta Kaune

Baigėsi Lietuvos sporto muziejaus projektas „Aktyvūs vaikai“

Projektas „Aktyvūs vaikai“/ Organizatorių nuotr.

Visus mokslo metus ir visą vasarą Lietuvos sporto muziejuje skambėjo frazė ir projekto pavadinimas „Aktyvūs vaikai“. Šis projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, vyko muziejaus edukacinėje sporto salėje ir lauke esančiame kiemelyje.

Projekto veikla mokslo metų eigoje vyko su vaikais nuo 3 iki 6 m, kurie sportavo su profesionaliu treneriu, susipažino su fiziniu aktyvumu, stiprino fizinę ir emocinę sveikatą. Iš viso treniruotėse dalyvavo 40 vaikų.

„Buvo labai džiugu matyti, kaip mažieji noriai įsitraukė į fizines veiklas. Džiugu girdėti teigiamus atsiliepimus ir norą sportuoti kitais mokslo metais, tai parodo, kad pasiekėme savo tikslą ir sudominome vaikus fiziniu aktyvumu ir padidinome jų norą būti fiziškai aktyviais“, – džiaugėsi projekto organizatoriai.

Projekto baigiamoji veikla – vaikų ir tėvų treniruotės visos vasaros metu.

Projektas „Aktyvūs vaikai“/ Organizatorių nuotr.

„Šiose treniruotėse dalyvavo vaikai nuo 3 iki 10 metų amžiaus ir vaikų tėvai. Tiek vaikai, tiek tėvai sportavo su atskirais treneriais. Tėvai atliko funkcines treniruotes, kuriose stiprino visą raumenyną, širdies ir kraujagyslių sistemą“, – pasakojo projekto organizatoriai.

Vasaros metu šiose treniruotėse sudalyvavo 80 dalyvių (40 vaikų ir 40 tėvų).

„Tai buvo puikus laikas šeimos nariams sportuoti kartu, yra žinomi faktai, kad fiziškai aktyvesnių tėvų vaikai, taip pat yra fiziškai aktyvesni bei, kad vaikai sportuodami kartu su tėvais užauga psichologiškai stipresni. Ačiū Sporto rėmimo fondui ir Startuko treneriams.“

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA