Kaunietės dukrą pagrobęs vyras kirto Rusijos sieną – Kas vyksta Kaune

Kaunietės dukrą pagrobęs vyras kirto Rusijos sieną

Į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi mama, kuri informavo, jog vaiko tėvas paėmė mergaitę ir jos negrąžino sutartu laiku. Vėliau paaiškėjo, kad asmuo mergaitę pagrobė ir pabėgo į Rusijos federaciją, bet ten buvo sulaikytas pasieniečių. Mama žino tik tiek, jog vaiku rūpinasi medikai, tačiau daugiau informacijos negauna.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė informavo, kad vakar, sekmadienį, rugpjūčio 27 d. 14 val. 16 min. Klaipėdos apskr. VPK gautas moters (gim. 1996 m.) pranešimas, kad tą pačią dieną apie 10 val. Kretingos r., Sausdravų k., vyras (gim. 1986 m.) paėmė jų dukrą (gim. 2022 m.) ir vaiko sutartu laiku negrąžino.

Atliekant paieškos veiksmus nustatyta, kad tą pačią dieną apie 13 val. 4 min. Šilutės r., Rusnės mstl., Skirvytės upėje, vyras su dukra valtimi kirto Lietuvos Respublikos – Rusijos Federacijos valstybinę sieną ir buvo sulaikyti Rusijos Federacijos teritorijoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 156 str. 2 d.

„Ar mergaitė bus grąžinta į Lietuvą ir kada tai bus, šiuo metu atsakyti negalime, VSAT ir policijos pareigūnai bendradarbiauja ir dirba šiuo klausimu“, – teigė A. Grauslienė.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas spaudai Giedrius Mišutis informavo, jog sekmadienį, apie 13 val. Lietuvos pasieniečiai pastebėjo guminę valtį Skirvytės upėje. Pareigūnai valtį bandė pasiekti kateriu, bet nespėjo – jie kirto Lietuvos – Rusijos federacijos sieną ir dingo melduose apaugusiame krante.

Anot atstovo, pasieniečiai dar bandė žodžiu susisiekti su valtimi plaukusiais asmenimis, bet atsako negavo.

Vėliau Lietuvos pasieniečiai gavo pranešimą, kad Rusijos federacijos pasieniečiai sulaikė vyrą ir vaiką.

Pradėtas ikiteisminis dėl neteisėto sienos kirtimo.

Netoliese Lietuvos pasieniečiai rado automobilį, kuris galimai priklausė minėtam vyrui, jį išgabeno policijos pareigūnai.

Policijos departamentas taip pat informavo, jog pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vaiko pagrobimo.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA