UAB „Ryšių kiemelis“ turi naują direktorių | Kas vyksta Kaune

UAB „Ryšių kiemelis“ turi naują direktorių

A. Kandrotas / R. Tenio nuotr.

Rotušės aikštėje registruota bendrovė, vykdžiusi veiklą buvusio Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje, turi naują vadovą. Rugpjūčio pirmoje pusėje prie įmonės vairo stojo Antanas Kandrotas-Celofanas. „Kas vyksta Kaune“ jis neatskleidė, ką ketina su bendrove daryti, tik prasitarė apie viešojoje erdvėje jau skambėjusį planą supirkti 100 įmonių.

2017-aisiais adresu Rotušės a. 20 registruotos UAB „Ryšių kiemelis“ vadovas, Registrų centro duomenimis, pasikeitė šio mėnesio pradžioje. Rugpjūčio 11-ąją juo oficialiai tapo A. Kandrotas.

„Kas vyksta Kaune“ paklaustas, ką darys su įmone (gal užsiims renginių organizavimu?), A. Kandrotas sakė dar nesugalvojęs.

„Dabar, matote, tų įmonių krūvas supirkinėjau, pradėjo žmonės skambinti. Turiu tokį projektą – siekiu supirkti 100 įmonių. Kol kas nereklamuoju, kam to reikia. Kai pabaigsiu projektą, pranešiu. Prie pusės nepriartėjau, tai dar užtruks. Gal iki Naujųjų metų pavyks 100 supirkti, tada pabandysiu tokį kitą veiksmą atlikti.

Jeigu tame tarpe pasiūlė, gal ir nupirkau, net nesigilinau. Žinote, būna, kai supirkinėja nevažiuojančius automobilius, net spalvos nepaklausia. Čia kažkas tokio“, – palyginimą pateikė naujasis UAB „Ryšių kiemelis“ direktorius.

Merdinčių įmonių savininkams jis turi tokį pasiūlymą: „Jei kas nenori daug investuoti į bankrotus, brangiai mokėti bankroto administratoriams – paimate, parduodate man už vieną eurą, ir viskas. Labai paprasta, išspręsta problema. Jau žmogus kiek sutaupo pinigų.“

– O kas Celofanui iš to? – paklausėme.

„Kai 100 turėsiu, pasakysiu. Gal nieks ir nepavyks, ką sumąsčiau, bet turėtų pavykti. Žinau, ir FNTT (Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba
– aut. past.) tuo pradėjo domėtis, kelia klausimus „kam jam to reikia, ką sugalvojo, ką darys?“, žiūrovų turiu iš visur. Į mane jie žiūri tik kaip į nusikaltėlį ir ištisai bando juo padaryti, čia bus eilinis jų mėginimas pritraukti mane prie kokios nors baudžiamosios bylos“, – A. Kandrotas prakalbo apie jo atžvilgiu esą falsifikuojamas bylas.

Gal Rotušės aikštėje svarstoma įkurti A. Kandroto politinės partijos „Mes Lietuva“ būstinę? Šią galimybę pašnekovas atmetė, pažymėjęs, kad partijos būstinė yra Vilniuje, Laisvės prospekte: „Norėjome net adresu parodyti, kad kovojame už žmonių laisvę.“

Remiantis Registrų centru, A. Kandrotas šiuo metu yra 11-os įstaigų vadovas, akcininkas arba valdybos narys, devynios jų – uždarosios akcinės bendrovės. Trims inicijuojamas arba vykdomas likvidavimas, viena bankrutuojanti. Aštuonios kitos įstaigos, susijusios su A. Kandrotu, yra išregistruotos.

Anksčiau UAB „Ryšių kiemelis“ vadovavo Martynas Vildžiūnas, prieš jį – verslo partneris Giedrius Ambrazevičius. Abu vyrai pasižymėję Kauno naktinio gyvenimo baruose.

Vienintelis bendrovės akcininkas, perėmęs visą valdymą šių metų rugpjūčio pradžioje – fizinis asmuo R. T. Apie šio žmogaus verslo interesus informacijos praktiškai nėra. Registrų centro duomenimis, jis taip pat – UAB „Sonvelsa“ akcininkas, buvęs „Interpolo paieškų, paramos, kovos su terorizmu ir organizuotu nusikalstamumu visuomeninės asociacijos“, UAB „Baltsauga“ ir UAB „Rolvalda ir statyba“ vadovas.

Registrų centro išraše įvardijami UAB „Ryšių kiemelis“ tikslai: „Gamybos vykdymas, mažmeninės ir didmeninės prekybos organizavimas, paslaugų teikimas siekiant gauti pelno bei tenkinti akcininkų turtinius interesus. Bendrovė užsiima bet kokia teisėta ūkine-komercine veikla, taip pat susijusia su jos pagrindine veikla, tačiau ja neapsiriboja.“

Gana naivu būtų manyti, kad šių tikslų dar kažkas sieks, kadangi įmonė bent jau juridiškai veiklos nevykdo. Paskutinė finansinė ataskaita už 2022 metus pateikta 2023 m. balandžio 7 d., tačiau joje nenurodytos jokios pajamos, nei pelnas. Nuliai puikuojasi pastarųjų trejų metų ataskaitose.

UAB „Ryšių kiemelis“ finansinė situacija pastaruosius trejus metus / rekvizitai.vz.lt nuotr.

Rotušės a. 20 registruotos dar kelios bendrovės: „Agentūra Kaunas“ (nuo 2016 m., 2023 m. birželio 20 d. inicijuotas likvidavimas), „Mojo Lounge Kaunas“ (nuo 2017 m.) ir „Nuo sutemų iki aušros“ (nuo 2018 m.).

Šiuo metu buvusio Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje veikia renginių erdvė „Oldman Kaunas“, valdoma VšĮ „Mažoji fiesta“. Pastarosios vadovas Valdas Puidokas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad UAB „Ryšių kiemelis“ neturi jokio ryšio su Rotušės a. 20 vykdoma veikla, kaip ir kitos išvardytos bendrovės.

Anot V. Puidoko, pirmadienį patalpų savininkai imsis veiksmų bendrovėms išregistruoti.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA