Vagišiai stos prieš teismą: apsimetę skaitliukų tikrintojais apšvarino Kauno daugiabučių gyventojus | Kas vyksta Kaune

Vagišiai stos prieš teismą: apsimetę skaitliukų tikrintojais apšvarino Kauno daugiabučių gyventojus

ELTA 2023/08/24 15:19
Asociatyviosios R. Tenio, Š. Mažeikos nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Kauno apylinkės teisme bus pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje vyras ir moteris kaltinami dėl galimai įvykdytų vagysčių Kauno ir Vilniaus miestų daugiabučiuose, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Bylos duomenimis, nuo praėjusių metų gegužės pabaigos iki gruodžio vidurio abu kaltinamieji, veikdami bendrininkų grupėje, galimai įsibrovė į šešiolikos garbaus amžiaus nukentėjusiųjų namus ir iš jų pagrobė pinigines lėšas, kurių bendra suma – daugiau kaip 24 tūkst. eurų.

Pasak Kauno apylinkės teismo, manoma, kad kaltinamieji taip pat pasisavino ir įvairius daiktus, kurių bendra turtinė vertė – didesnė nei 1,8 tūkst. eurų.

Įtariama, kad asmenys apsimesdavo, jog atvyko patikrinti vandens skaitliukų, pažymima pranešime.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, vyras užrašinėdavo vandens skaitliukų rodmenis ir nukentėjusiesiems duodavo pasirašyti, jog šie juos patvirtina, o moteris tuo metu butuose ieškodavo pinigų ir galimai juos pagrobdavo.

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Asmenys taip pat kaltinami, jog pavogė vienos iš nukentėjusiųjų banko kortelę ir iš jos per 10 kartų išgrynino bei pasisavino 4,6 tūkst. eurų.

Ikiteisminio tyrimo metu anksčiau neteista moteris savo pozicijos dėl įtarimų neišreiškė ir pasinaudojo teise tylėti. Tuo tarpu, praeityje 15 kartų teistas, kaltinamas vyras ikiteisminio tyrimo metu parodymus davė ir dėl inkriminuojamų veikų prisipažino visiškai.

Asmenims pareikšti kaltinimai dėl vagystės, sukčiavimo, neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone arba jos duomenimis, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo ir dokumento pagrobimo.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA