Paaiškėjo daugiau detalių apie avariją Kauno rajone | Kas vyksta Kaune

Paaiškėjo daugiau detalių apie avariją Kauno rajone

/ D. Biržiečio nuotr.

Trečiadienį susidūrus dviems automobiliams Lapių kelyje, vienas jų apvirto ant stogo. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, susidūrė „Toyota“ ir „Mazda automobiliai. Vieno automobilio keleivis dėl patirtų sužalojimų išvežtas į gydymo įstaigą.

Kaip matyti nuotraukose, automobilis skrisdamas kliudė šiukšlių konteinerius, išvartė šiukšles, rėžėsi tiesiai į namo tvorą ir apvirtęs liko gulėti.

Ketvirtadienį Kauno AVPK naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ patikslino, jog pranešimas apie eismo įvykį gautas 18.50 val. – Kauno r., Radikių k., automobilis „Toyota“, vairuojamas moters (gim. 1962 m.), susidūrė su „Mazda“ automobiliu, vairuojamu moters (gim. 1972 m.).

„Abi vairuotojos blaivios. Dėl patirtų sužalojimų automobilio „Mazda“ keleivis (gim. 1939 m.) pristatytas į gydymo įstaigą. Pirminiais duomenimis, sužalojimai nesunkūs“, – informavo Kauno AVPK.

Kaip pranešė Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) budintis gydytojas, avarijos metu sužalotas keleivis patyrė nugaros traumas, todėl buvo išvežtas į Kauno klinikas.

Eismo įvykio metu buvo apgadinta segmentinė tvora, stumdomi vartai, išversti konteineriai su šiukšlėmis. Pagal pirminę informaciją pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 423 str. 2 d.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA