Pakeliui į Nidą sugedo legendinės „Raketos“ variklis: keleivius teko evakuoti | Kas vyksta Kaune

Pakeliui į Nidą sugedo legendinės „Raketos“ variklis: keleivius teko evakuoti

VSAT nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Pagėgių pasieniečiai suteikė techninę pagalbą Nemunu plaukusio keleivinio laivo „Raketa“ komandai ir į krantą iškėlė beveik pusšimtį jo keleivių, rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) internetinėje svetainėje.

Šeštadienio vidurdienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Plaškių pasienio užkardos pareigūnai per techninės kontrolės stebėjimo sistemą užfiksavo, kad laivas „Raketa“, plaukęs Nemunu iš Kauno į Nidą, ties Lazdėnų kaimu (Pagėgių sav.) netikėtai sustojo upės farvateryje ir išmetė inkarą.

Plaškių užkardos pasienio sargybai, vykdančiai tarnybą Nemune su kateriu, buvo duotas nurodymas nedelsiant nuvykti iki sustojusio laivo ir išsiaiškinti priežastį. „Raketą“ pasiekusius pasieniečius kapitonas informavo, kad sugedo jo laivo variklis ir paprašė pagalbos evakuojant į krantą 47 keleivius.

„Raketos“ keleiviams iškelti į krantą Plaškių užkardos pasieniečiai pasitelkė gretimos Bardinų pasienio užkardos sargybą su tarnybiniu kateriu.

Maždaug per dvi valandas visi į Nidą keliavę poilsiautojai sėkmingai buvo perkelti iš „Raketos“ į krantą ir sulaipinti į atvykusį keleivinį autobusą.

Dar po pusvalandžio laivas „Raketa“, lydimas Plaškių pasienio užkardos sargybos su tarnybiniu kateriu, pajudėjo Nemunu žemyn, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Vileikių pasienio užkardos saugomo ruožo link.

Plaškių pasienio užkardos pasieniečiai saugo Nemunu einančią valstybės sieną su Rusija.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA