Statybinį laužą išmesti atvykęs kaunietis „atsitrenkė“ į uždarus vartus | Kas vyksta Kaune

Statybinį laužą išmesti atvykęs kaunietis „atsitrenkė“ į uždarus vartus

Skaitytojo nuotr.

Į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi rugpjūčio 4-ąją statybinių atliekų prikaupęs ir į stambiagabaričių atliekų aikštelę nepatekęs kaunietis. Vyras teigia, kad į aikštelę atvyko punktualiai, tačiau „atsitrenkė“ į uždarus vartus.

Kaip naujienų portalo redakcijai pranešė kaunietis, Kauno RATC stambiagabaričių atliekų aikštelės nurodytas darbo laikas yra iki 19 val., o atvykęs dvidešimt minučių prieš darbo pabaigą vyras sulaukė pasiūlymo atvykti kitą dieną ir tądien priimtas nebuvo.

„Noriu informuoti, kad 2023.08.04 18.38 val. atvykus į aikštelę, esančią Pramonės pr. 4D, nebuvome priimti. Vartai uždaryti, nors darbo laikas nurodytas iki 19 valandos ir darbuotojai buvo.

Pasakius, kad turiu tik 3 maišiukus po 40 litrų gruzo pasakė, kad šiandien nebepriims ir pasiūlė atvykti kitą dieną“, – apie uždarus vartus ir gautą pasiūlymą informavo naujienų portalo skaitytojas.

Skaitytojo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Vyras nesuprato, kodėl į aikštelę nebuvo įleistas, tačiau praėjusio penktadienio situaciją detalizavo RATC Atliekų aikštelės Veiklos administravimo vadovė Violeta Dumčienė.

„Atliekų priėmimo aikštelė (toliau – Aikštelė), esanti Chemijos g. 4E, Kaune, dirba nurodytu darbo laiku, kuris skelbiamas viešai, t. y. tiek ant Aikštelės vartų, tiek Kauno RATC internetiniame puslapyje.

Dėl minimos situacijos buvo paimtas darbuotojų paaiškinimas. Paaiškinime teigiama, jog rugpjūčio 4 d. 18 val. 40 min. atvykusiam klientui ir atvežusiam statybinių atliekų buvo paaiškinta, kad Aikštelės darbo laikas eina į pabaigą ir yra užsipildę visi konteineriai atliekomis, todėl jo atvežtos atliekos nebus priimamos“, – aiškino V. Dumčienė.

V. Dumčienė priminė, jog visada visiems gyventojams prieš atvykstant į Aikšteles su didesniu atliekų kiekiu (maksimaliai galimu pagal atliekų priėmimo tvarką) ar atvykstantiems į darbo pabaigą rekomenduojama pasiskambinti į numatytą važiuoti Aikštelę ir išsiaiškinti dėl esamos/turimos vietos konteineriuose.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA