Jazzu pristato intriguojantį kūrinį ir vaizdo klipą „Išgėriau išrūkiau“: tokie žodžiai yra savaime toksiški | Kas vyksta Kaune

Jazzu pristato intriguojantį kūrinį ir vaizdo klipą „Išgėriau išrūkiau“: tokie žodžiai yra savaime toksiški

Viena garsiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu klausytojams pristato naujausią savo kūrinį, kurį lydi ir vaizdo klipas. Šiandien pristatomame kūrinyje intriguojančiu pavadinimu „Išgėriau išrūkiau“, pasak pačios Jazzu, daina gimė paleidus vieną žmogų. Kartu su daina pristatomame vaizdo klipe užfiksuotos dainininkės emocijos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pasakodama apie naujausią savo darbą – „Išgėriau išrūkiau“ kūrėja, kaip ir visada, išlieka atvira savo klausytojams.

„Daina apie uždraustą meilę, priklausomybę nuo žmogaus, ilgai nueitą kelią link išsilaisvinimo ir išsilaisvinimą nuo toksiškų jausmų. Daina gimė, kai visiškai paleidau vieną žmogų ir supratau, kad meilė gali būti besąlygiška, kad niekada daugiau savęs nebežeminsiu ir neįrodinėsiu, kad esu geresnė nei iš tiesų esu“, – atvirauja Jazzu.

Prisimindama dainos atsiradimo istoriją žinoma dainininkė teigia, kad jos gimimas – tarsi naujo etapo pradžia ir vidinis apsivalymas.

„Kai supratau, kad esu verta didžiausios meilės ir pagarbos, o ne kančios ir kasdienių ašarų, ta daina atėjo lyg apsivalymas, gijimo pradžia. 10 metų kažkokiam kosmose buvau, tas jausmų kelias buvo labai visoks – nuo visiško savęs susižlugdymo, kai negalėdavau būti viena, lėtai save žudžiau bemiegėm naktim ir priklausomybėm – iki dvasininių ieškojimų, psichologų, visapusiško pagalbos prašymo, meilės sau paieškų ir galiausiai – išsilaisvinimo ir naujos kelio pradžios, kur nebelanko tamsa, destrukcija ir skausmas“, – atsiradimo istoriją pasakoja kūrėja.

Jazzu klausytojams atskleidžia ir intriguojančio dainos pavadinimo „Išgėriau išrūkiau“ reikšmę.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / V. Jokubausko nuotr.

„Kai žmogus yra nelaimingas ir nesijaučia mylimas, jis nėra taikoje su savimi, dažnai net vienas negali išbūti, ateina noras „pabėgti“ – pavyzdžiui svaigintis. Tai dainoje pagrindiniai žodžiai yra tokie savaime toksiški – išgėriau ir išrūkiau. Ir tikrai niekas neišsigalvota – viską gyvenime tikrai aš dariau su kaupu ir maksimalistė buvau nebūtinai ten, kur reikia. Bet toks jau buvo tas kelias.

Džiaugiuos susipažinus su tamsa, patyrus gilumas ir platumas, išmokus mylėti save ir kitą, pasakyti NE, nubrėžti savo ribas, netikėti kiekvienu žmogaus žodžiu aklai, nors jei tas žmogus tau atrodo kaip dievas. Galvojau, kad šioje situacijoje kadaise mano širdis suklydo, bet ne. Visos patirtys yra reikalingos.

Šioje žemėje mes mokomės, todėl kad ir kaip kartais nematome logikos tam tikroje įvykiu sekoje – ta logika tikrai egzistuoja. Tiesiog visada reikia klausyti širdies – ji geriausiai žino, kas ir kodėl. Šiai dienai esu be galo dėkinga už visas, net sunkiausias patirtis. Jos mane užaugino visomis prasmėmis ir aš kasdien vis tvirčiau einu meilės sau keliu. Ir man niekam nieko nebereikia įrodinėti ir iš niekieno tos meilės reikalauti“, – atvirai pasakoja dainininkė.

Pirmąjį kartą šiandien pristatoma daina „Išgėriau išrūkiau“ nuskambės jau liepos 28 d. festivalyje „Midsummer Vilnius“ bei rugpjūčio mėnesį vyksiančiuose didžiuosiuose Jazzu koncertuose. Jau rugpjūčio 10 d. atlikėja surengs koncertą Trakų pilies kieme, rugpjūčio 14 d. Palangos koncertų salėje, o rugpjūčio 16 d. Kaune, VDU Botanikos sode.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA