Kaktomuša kelyje Ringaudai-Kačerginė: trys asmenys išvežti į Kauno klinikas | Kas vyksta Kaune

Kaktomuša kelyje Ringaudai-Kačerginė: trys asmenys išvežti į Kauno klinikas papildyta

Avarija kelyje Ringaudai-Kačerginė / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Antradienio vakarą kelyje Ringaudai-Kačerginė kaktomuša susidūrė „Mitsubishi“ ir „Toyota“ automobiliai. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) duomenimis, trys asmenys dėl sužalojimų išvežti į Kauno klinikas.

„Ringaudai – Kačerginė nepravažiuojama. Tuo keliu net šiek tiek viršinant leistiną greitį kažkas pradeda lenkt… Kol vidutinio greičio matuoklio neuždės, tol ir bus čia avarijos… Apvažiavimas per pačią Kačerginę“, – „Kas vyksta Kaune“ grupėje informacija ir vaizdais iš avarijos vietos dalijosi kauniečiai.

Avarija kelyje Ringaudai-Kačerginė / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Kaip naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno AVPK budintis pareigūnas, kelyje Ringaudai-Kačerginė kaktomuša susidūrė du automobiliai – „Mitsubishi“ ir „Toyota“.

„Kol kas avarijos priežastis nėra aiški, tikėtina, kad kažkuris iš automobilių bandė atlikti lenkimo manevrą. Vairuotojai galimai buvo blaivūs, jie ir keleivė mergaitė dėl patirtų sužalojimų išvežti į Kauno klinikas“, – avarijos detales atskleidė policijos pareigūnas.

Anot Kauno AVPK budinčio pareigūno, šis kelio ruožas šiuo metu yra sunkiai, tačiau pravažiuojamas. Įvykio vietoje vis dar dirba policijos pareigūnai.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Papildyta 21.00 val.

„Aš važiavau paskui ir mačiau visą įvykį. Sidabrinis automobilis važiavo savo juosta, lėtai, o džipas tiesiog išvažiavo į priešingą juostą ir „kalė“.

Džipo vairuotojas sakė, kad jam pasidarė bloga ir nieko nesupranta kas atsitiko. Iš sidabrinio automobilio ištraukiau mergaitę ir gaivinau kol atvažiavo greitoji.

Mergaitė mano rankose pradėjo kvėpuoti, bet buvo be sąmonės. Jos mama nekalta dėl avarijos, niekas nieko nelenkė ir greičio neviršijo. Sapalionės apie lenkimą ir greičio matuoklių panacėja yra pramanai“, – avarijos aplinkybes patikslino įvykį matęs ir mergaitei nelaimės metu padėjęs vyras.

Papildyta liepos 19 dieną 08.49 val.

Dar vienas nelaimės liudininkas taip pat teigė, kad „Toyota“ vairuotojui pasidarė bloga, dėl to automobilis išvažiavo į priešpriešinę juostą.

„Dėl tos „Mitsubishi“ ir „Toyota“ avarijos. Buvom įvykio vietoje, padėjau iškelti mergaitę iš automobilio. Taip pat jos mamą įkelti i greitosios pagalbos automobili! Atjungiau „Toyotai“ akumuliatorių! „Toyota“ vairuotojas sakė pasidarė bloga ir išvažiavo i priešpriešinio eismo juostą! Niekas ten nieko nelenkė“, – teigė avarijos liudininkas ir pridūrė, kad sužalota mergaitė įvykio vietoje atsigavo tik išmanančio ką daryti žmogaus dėka.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA