Kauniečio D. Ježerio sužadėtinė K. Meschino nustebino savo gerbėjus: išleido naują dainą „9 padangės“ | Kas vyksta Kaune

Kauniečio D. Ježerio sužadėtinė K. Meschino nustebino savo gerbėjus: išleido naują dainą „9 padangės“

Lrytas.lt 2023/07/07 16:34
Karolina Meschino / LR archyvo nuotr.

Verslininkė, nuomonės formuotoja Karolina Meschino (28m.) penktadienio rytą nustebino savo gerbėjus. Savo socialiniame tinkle pasidalijo įrašu: išleido naują dainą „9 padangės“, tai jau trečioji jos kūrybos daina.

Žurnalui „Žmonės“ mergina pasakojo, kad kūryboje jai svarbiausia pasimėgauti procesu. Taip pat atskleidė, kad įrašyti naują kūrinį jai padėjo atlikėja Andželika Petrauskaitė-Angelou.

„Ji – beprotiškai talentinga, perfekcionistė. Dominykas kuria iš inercijos, freestyle’ina, o aš – visiška priešingybė, kaip ir Andželika – tikra krapštukė. Labai norėjau kartu dirbti, todėl jai parašiau.

Apsidžiaugiau, kad sutiko, prie kitų gėdijuosi dainuoti, tačiau Andželika mane pralaužė“, – džiaugėsi ji.

Žurnalui „Žmonės“ K. Meschino atskleidė, kad dainos žodžius įkvėpė parašyti jos pirmoji meilė todėl ši daina labai romantiška.

„Draugė sakė, kad ją galima savo simpatijai nusiųsti kaip meilės prisipažinimą“, – pasakojo Karolina.

Taip pat mergina paatviravo, jog žinanti, kad gali sulaukti įvairių kartu ir neigiamų nuomonių, bet tikina, jog turi klausą bei nuojautą ir jai įdomu išbandyti save šioje srtiyje.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA