Kauno rajone gimė 500-asis kūdikis – Kas vyksta Kaune

Kauno rajone gimė 500-asis kūdikis

/ KRS nuotr.

Pirmąją šių metų vasaros dieną, per Vaikų gynimo dieną, Kauno rajone gimė šiųmetis 500-asis kūdikis. Tai Elena Naujalytė iš Piliuonos, Taurakiemio seniūnijos.

Mažylė yra Evelinos ir Aivaro Naujalių antroji atžala, šeimoje dar auga dvimetis sūnus Jonas.

Abu tėvai norėjo, kad dukrelė, kaip ir sūnus, turėtų lietuviškos kilmės vardą, būtų lengvai įsimenamas net ir užsienyje. „Mums patiko Elenos vardas, tad net nedvejodami ir išrinkome jį savo mažajai“, – sakė mergaitės mama Evelina.

Elena Naujalytė / KRS nuotr.

Tėveliai pasakojo, kad mergaitė labai ramaus būdo, o ir jų pirmagimis labai myli sesę bei džiaugiasi nauju statusu, kad yra brolis.

Giraitėje augęs ir gyvenęs Aivaras su žmona susipažino 2015 metais prie kalėdinės Kauno eglutės. Po kelių pažinties metų pora nusprendė įsikurti kartu, tad ieškojo naujų namų pakaunėje. „Nors ir esu iš Kauno, bet gyvenau prie Kleboniškio miško, tad rinkdamiesi vietą, kur gyventi, norėjome gamtos. Mus užbūrė Piliuona. Gyvename netoli Kadagių slėnio, pro savo langus matome Kauno marias. Čia puiki vieta augti vaikams“, – įsitikusi Evelina.

Pora susituokė 2019 metais, o po kelių metų jiems gimė sūnus, dar po kelių – dukrytė. Taip jau sutapo, kad Naujalių gyvenime pokyčiai vyksta kas kelerius metus. Abu turi savo verslus: moteris užsiima floristika ir švenčių dekoravimu, vyras teikia miškininkystės ir miškotvarkos paslaugas miško savininkams Lietuvoje.

Kauno rajono šeima / KRS nuotr.

Pasveikinti jubiliejinio kūdikio pirmadienį į Raudondvario dvarą atvyko ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. „Linkiu, kad jūsų šeimoje visada būtų darna, o vaikučiai augtų sveiki ir laimingi“, – sveikindamas šeimyną kalbėjo meras.

Elenos tėveliams meras kartu Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Skirmantė Subačienė su įteikė kūdikio knygą, kurioje jie galės fiksuoti svarbiausias dukrelės gyvenimo akimirkas, ir tradiciškai dovanojamą kūdikio kraitelį. Šeimai buvo perduoda ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro dovana – nemokamas 1 valandos plaukimas laivu „Zapyškis“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA