Pasipiktino sprendimu dėl Lietuvos futbolo rinktinės rungtynių: kas per nesąmonė? – Kas vyksta Kaune

Pasipiktino sprendimu dėl Lietuvos futbolo rinktinės rungtynių: kas per nesąmonė?

Šeštadienio pavakarę žaidžiamos pirmos oficialios Lietuvos futbolo rinktinės rungtynės Kauno Dariaus ir Girėno stadione. Europos čempionato atrankos mače lietuvių vienuolikė susitinka su Bulgarijos rinktine – skelbiama, kad į stadioną susirinks keliolika tūkstančių sirgalių. Vis dėlto, ketinusiems rungtynes stebėti per įprastą televiziją, to padaryti nepavyks.

„Kas per nesąmonė? Šeštadienį žaidžia nacionalinė Lietuvos futbolo rinktinė mūsų naujame stadione. Bilietai beveik išparduoti, o transliacijų nemokamų nėra. Tik mokamai bus galima stebėti, kaip rinktinė žaidžia. Normalu?“ – piktinosi naujienų portalo skaitytojas.

16 val. prasidedantis mačas oficialiai transliuojamas internetinėje „Viaplay“ platformoje. Reikia skaitytoją pataisyti – rungtynes galima stebėti nemokamai, tačiau reikia susikurti „Viaplay“ paskyrą.

Rungtynių nuorodą rasite čia.

„Žiauriai didi diena! Po šių rungtynių futbolas suklestės, nes jų nematys 70-80 proc. norėjusių pamatyti bent per TV…“ – nusivylimą išreiškė ir komentatorius po įrašu Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „Facebook“ puslapyje.

Tuo metu kaunietė atkreipė dėmesį, kad šeštadienio vakarą Parodos kalno viršuje laikinai ribojamas eismas, atvažiuojant nuo K. Petrausko gatvės, Perkūno alėjoje pasitinka „plyta“.

LFF kvietė žiūrovus atvykti anksčiau, kad būtų galima išvengti spūsčių prie stadiono įėjimų. Į rungtynes raginama vykti viešuoju transportu – renginio bilietas šeštadienį leidžia nemokamai naudotis miesto viešuoju transportu.

„Parkavimas prie stadiono nebus galimas, tad jei vykstate asmeniniu transportu – jį reikės parkuoti kitose Kauno miesto parkavimo vietose. Privažiavimas prie stadiono uždaromas ant Parodos kalno“, – įspėjo LFF.

Lietuvos rinktinė šeštadienį žaidžia pirmas oficialias rungtynes renovuotame Dariaus ir Girėno stadione Kaune. Lietuva Europos čempionato atrankos mače susitinka su Bulgarijos rinktine.

Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas prieš rungtynes džiaugėsi per savaitę nuveiktu darbu. Skaičiuojama, kad tautiečius šiandien šiandien stadione turėtų palaikyti 15 tūkst. sirgalių, E. Jankausko teigimu, tai gali būti papildomas stimulas.

„Be abejo, kad pilnos tribūnos padės. Tai parodo, kad lietuviai myli futbolą. Žinoma, gal yra šiek tiek baimės, kad tai turės emocinį slėgimą žaidėjams, kurie nėra pratę prie gausių tribūnų.

Bet reikia praeiti pro tai, tai, ko gero, yra prisiminimai visam gyvenimui. Istorinis įvykis, norisi, kad ta istorija būtų graži. Tos pilnos tribūnos… Jei kažkas galvos, kad reikia pasitaupyti, tikrai pakeis savo nuomonę“, – svarstė Lietuvos rinktinės treneris.

Mačui einant į pabaigą komentatoriai patikslino, kad į Dariaus ir Girėno stadioną susirinko 14 230 futbolo sirgalių. Tai – antros lankomiausios rungtynės Lietuvos futbolo rinktinės istorijoje.

„Kas vyksta Kaune“ pasiteiravo LFF, kodėl mačas transliuojamas tik per „Viaplay“. Gavę komentarą, publikaciją papildysime.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA