Lošimų organizatoriui „Top Sport“ skirta dar viena bauda – Kas vyksta Kaune

Lošimų organizatoriui „Top Sport“ skirta dar viena bauda

ELTA 2023/06/09 18:44
Asociatyvi / D. Pipo nuotr.

Lošimų priežiūros tarnyba informuoja, kad lošimų organizatoriui UAB „Top Sport“ skyrė 15 tūkst. eurų baudą, bendrovei neužtikrinus reikalavimo, kad nuotoliniuose lošimuose statomos sumos būtų įmokėtos ir lošimų organizatoriaus priimtos negrynaisiais pinigais iš lošėjams priklausančių mokėjimo sąskaitų į lošimų organizatoriaus mokėjimo sąskaitą.

Kaip rašoma pranešime, tarnybai atlikus patikrinimą, nustatyta, kad trečiasis asmuo, prisijungęs prie dviejų lošėjų lošimo paskyrų, pasinaudodamas jam priklausančiomis mokėjimo kortelėmis, papildė lošėjų lošimo sąskaitas.

Anot tarnybos, bendrovė neužtikrino, kad trečiojo asmens atlikti mokėjimai jam priklausančiomis mokėjimo kortelėmis į dviejų lošėjų lošimo sąskaitas nebūtų priimti, ir tokiu būdu leido lošėjų lošimo sąskaitas papildyti jiems nepriklausančiomis mokėjimo kortelėmis, taip pažeisdama Azartinių lošimų įstatymą.

Galimus pažeidimus nagrinėja ir siūlymus sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo teikia Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta Patariamoji komisija sprendimui dėl baudos skyrimo ir jos dydžio nustatymo priimti.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA