Vėžliški greičiai Tunelio gatvėje: formuojasi kilometrinė spūstis – Kas vyksta Kaune

Vėžliški greičiai Tunelio gatvėje: formuojasi kilometrinė spūstis

/ D. Biržiečio nuotr.

Ketvirtadienio pavakarę vairuotojai, važiuojantys Tunelio gatve, buvo priversti apsišarvuoti geležine kantrybe. Čia automobilių eismas juda labai lėtai, o kauniečiai dėl to kaltina naujai įrengtą ir blogai sureguliuotą šviesoforą prie „Neste“ degalinės.

Kaip teigė naujienų portalo „Kas vyksta Kauneskaitytojas, Tunelio gatvėje maždaug prieš mėnesį buvo įrengtas šviesoforas, dėl kurio, anot jo, ir susidaro nežmoniškos spūstys – „automobilių eilė tokia didelė, kad nesimato nei pradžios, nei galo“.

Kaunietis piktinasi, kad nors išvažiavo 16 val., tačiau spūstyje vis tik tenka stovėti labai ilgai, o navigacija rodo, kad nuo Tunelio gatvės iki traukinių stoties kelionė automobiliu gali užtrukti iki 20 minučių.

Vyras stebisi, kad naujai įrengtas šviesoforas yra prastai sureguliuotas ir pastebi, kad užsienyje šviesoforai žalia spalva nusidažo vos keletui sekundžių, priešingai nei Tunelio gatvėje, kurioje, anot kauniečio, šviesoforas dega kone 30 sekundžių ar net ilgiau.

„Kipre, judrioje gatvėje, taip pat yra perėjos su šviesoforais, bet ten šviesoforai žaliai nusidažo penkioms sekundėms – staigiai pereini gatvę ir vėl įsijungia raudonas šviesoforo signalas. O Kaune, Tunelio gatvėje, eina vienas dviratininkas iš čia įrengto vieno ofisiuko ir automobiliai stovi maždaug 30 sekundžių, gal net iki minutės. Dabar ši gatvė atrodo kaip Geležinio Vilko gatvė Vilniuje pačio didžiausio piko metu“, – pastebėjimais dalijosi spūstyje įkalintas vyras.

Papildyta Kauno miesto savivaldybės administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Martyno Matusevičiaus komentaru

„Minėtoje vietoje šviesoforas įrengtas tam, kad gatvę galėtų saugiai kirsti pėstieji ir dviratininkai. Tunelio gatvėje automobilių spūstys sumažės užbaigus remonto darbus“, – teigė M. Matusevičius.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA