„SEL“ pristatė naują dainą „Nupirk man“: skambės ir Kaune vyksiančiame koncerte – Kas vyksta Kaune

„SEL“ pristatė naują dainą „Nupirk man“: skambės ir Kaune vyksiančiame koncerte

Egidijus Dragūnas / Organizatorių nuotr.

Vieninteliame šiais metais Lietuvoje organizuojamame „SEL“ koncerte Kauno Dariaus ir Girėno stadione rugpjūčio 26 dieną skambės ne tik legendiniai grupės hitai ir gerbėjų jau mintinai išmoktos dainos, bet ir nauji, dar negirdėti kūriniai. Vienas jų – šiandien pasirodęs „Nupirk man“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pasak Egidijaus Dragūno, ši daina – apie šiuolaikinius žmones, kurie vaikosi grožio, tačiau jų išpuoselėtuose kūnuose plaka ledinės širdys. Klausytojai kūrinyje išgirs dvi – „jos“ ir „jo“ istorijas bei, anot jų, laimingo gyvenimo reklamą.

Pastaruoju metu Selas skelbia vis naujų detalių apie būsimą grandiozinį šou Kaune. Koncerto metu drauge į sceną su atlikėju lips ne tik nauji muzikantai, bet ir nauja pritariančioji dainininkė.

Kaip jau buvo pranešta anksčiau, bilietų pardavimai į „SEL“ šou Kaune muša rekordus – jau parduota 25 tūkstančiai bilietų.

Tai bus vienintelis „SEL“ koncertas šiais metais Lietuvoje, tačiau E. Dragūnas ketina surengti grupės pasirodymus užsienio lietuviams Čikagoje, Niujorke, Osle, Dubline bei Londone.

Bilietus į šou Kaune platina Bilietai.lt.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA