„Marabika“ arabiškų kvepalų parduotuvė Kaune švenčia pirmąjį gimtadienį! – Kas vyksta Kaune

„Marabika“ arabiškų kvepalų parduotuvė Kaune švenčia pirmąjį gimtadienį!

„Marabika“ nuotr.

Kaune įsikūrusi arabiškų kvepalų parduotuvė „Marabika“ skaičiuoja pirmus metus. Gimtadienio proga kiekvienas „Marabika“ Kauno parduotuvės pirkėjas dalyvauja loterijoje be pralaimėjimo ir išsirenka savo dovaną. Prizai – nuo 3 ml kišeninių kvepalų iki labai prabangių „Vertus Paris“ 100 ml kvepalų, kurių vertė net 345 Eur.

Švenčiant gimtadienį, „Marabika“ kvepalų žinovai išduos Jums keletą paslapčių, kodėl taip sparčiai europiečiai atranda savo meilę arabiškiems kvepalams.

„Marabika“ nuotr.

Dabar net labai žinomi parfumeriai vis dažniau savo kvepalų kūryboje renkasi ingredientus iš Artimųjų Rytų – šafraną, agarmedį (ūdą), muskusą, imbierą, cinamoną, smilkalus, mirą ir daug kitų. Kvepalus drąsiai galima palyginti su vynu. Dar visai neseniai buvo pripažinti tik prancūziški, nors visame pasaulyje ten, kur augo vynuogės ir rauginami vaisiai, žmonės gamindavo vyną.

Tas pats ir su kvapais. Netolimoje praeityje tik prancūzų kalba buvo laikoma tobula. Nors visur, kur net neaugo gėlės, žolelės ir medžiai, žmonės kūrė kvapus, kurie leido geriau kvepėti ir viliojo.

„Marabika“ nuotr.

Nuo XX amžiaus pradžios atsiradęs ir pripažintas šipro aromatas yra vienas iš rytietiškų aromatų pradininkų Europoje. Tai gan stiprūs kvepalai su samanų, pačiulio, medienos, vaisių ir net odos akordais. Pavadinimas „šipras“ yra kilęs iš Kipro salos, kadangi būtent ši sala buvo riba tarp Europos ir Artimųjų Rytų.

Kitas svarbus aspektas, kodėl mums jau labiau pažįstami tampa Artimieji Rytai, yra laisvos ir lengvos kelionės. Pati arabų kultūra labai įdomi ir užburianti, todėl apsilankę ten ir susipažinę su rytietiškais kvapais, pradedame jų ieškoti namuose. „Marabika“ parduotuvėse su profesionalių konsultantų pagalba atrasite tikrai ne vieną sau patinkantį ir idealiai tinkantį aromatą.

„Marabika“ nuotr.

Nepamirškite, vieno aromato tikrai neužtenka, nes kvepalai kaip nematomas rūbas, kuris turi būti dėvimas pagal nuotaiką ir poreikį. Ir nebijokite eksperimentuoti su kvapais. Natūralius arabiškus kvepalus galima sluoksniuoti. Būtent tai suteikia individualumo.

„Marabika“ nuotr.

Lauksime Jūsų Nemuno g. 43, Kaunas, bei Algirdo g. 85, Vilnius. „Marabika“ kvepalus taip pat galite įsigyti ir internetu – www.marabika.lt.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA