Kauno Dariaus ir Girėno stadionas vis dar neturi koncesininko – Kas vyksta Kaune

Kauno Dariaus ir Girėno stadionas vis dar neturi koncesininko

ELTA 2023/06/04 11:05
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Nors Kauno Dariaus ir Girėno stadionas po rekonstrukcijos buvo atidarytas dar praeitų metų spalio mėnesį, tačiau koncesininko statinys neturi ligi šiol.

Kauno savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Tadas Vasiliauskas tvirtina, kad nėra termino, iki kada koncesininkas turėtų būti parinktas, tačiau tikimasi, jog procedūra bus atlikta kaip įmanoma greičiau.

„Šiuo metu vyksta Dariaus ir Girėno stadiono bei Kauno sporto halės koncesijos procedūros, „deadline“ (angl. galutinis terminas) tokioms procedūroms nėra. Tikimės, kad koncesininko parinkimo procedūra bus atlikta kaip įmanoma greičiau, bet tai nėra paprastas procesas“, – Eltai teigė T. Vasiliauskas.

Laikinasis operatorius – sporto mokykla „Startas“

Kauno savivaldybės atstovas tikino, kad šiuo metu, kol nėra atrinktas koncesininkas, stadiono operatoriumi yra sporto mokykla „Startas“.

„Laikinas Dariaus ir Girėno stadiono bei Kauno sporto halės operatorius yra biudžetinė įstaiga sporto mokykla „Startas“, sporto mokykla paskirta operatoriumi iki kol bus atrinktas koncesininkas“, – sakė T. Vasiliauskas.

Šiuo metu, anot jo, „Startas“ rūpinasi procesais stadione bei Kauno sporto halėje, o specifiniams darbams prižiūrėti yra samdomi specialistai.

„Visais procesais stadione rūpinasi sporto mokykla „Startas“, taip pat specifiniams darbams atlikti ar procesams prižiūrėti samdomi specialistai, sporto mokykla „Startas“ taip pat rūpinasi ir Kauno sporto hale, bei savo jau anksčiau turima sporto infrastruktūra ir žinoma sportininkų rengimu“, – aiškino Sporto skyriaus vedėjas.

Klausimas dėl stadiono valdytojo pastarąjį pusmetį vis iškyla visuomenėje, nes sporto renginių metu būna pastebimos tam tikros problemos, už kurių sprendimą turėtų būti atsakingas koncesininkas – kurio stadionas dar neturi.

Pastaruoju metu nepasitenkinimas yra kilęs dėl stadiono vejos šienavimo kokybės, praeitais metais vykusio LFF taurės finalo metu buvo priekaištaujama dėl tualetų, sunkaus praėjimo į stadioną, eilių prie baro ir nepritaikyto įėjimo į stadioną negalią turintiems asmenims.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA