Kauno senamiestį užlies muzikinės ir teatrinės improvizacijos – Kas vyksta Kaune

Kauno senamiestį užlies muzikinės ir teatrinės improvizacijos

„Impro Kaunas“./Organizatorių nuotr.

Vasaros laikotarpiu, kai įprastai teatrai užsidaro ilgoms atostogoms, improvizacijos teatras „Impro Kaunas“ kartu su Teatro klubu vienijasi bendram tikslui – improvizuotais spektakliais žiūrovus džiugins po atviru dangumi Kauno senamiestyje.

Jau birželio 4 dieną vyks pirmas „Impro Kaunas“ aktorių ir multiinstrumentalisto Vytenio Danieliaus bendras improvizuotas vaidinimas. Vilniaus gatvėje šalia Architektų namų žiūrovai galės mėgautis gera improvizacija. Improvizuos ne tik aktoriai, bet ir Vytenis, žiūrovams pažįstamas kaip „Lietuvos talentų“ vicečempionas, o muzikos profesionalams – kaip pasaulinių akordeonistų konkursų laureatas. Jis savo akompanimentu sustiprins scenoje vyraujančias emocijas, kurs muzikinį foną ir suteiks daugiau spalvų vaidinimui, o aktoriai, pagauti muzikos garsų, galės kartu dainuoti.

Improvizacijos teatro „Impro Kaunas“ ir Teatro klubo draugystė užsimezgė prieš kelis mėnesius, kai džiazą savo klausytojams siūlęs Teatro klubas sumanė išplėsti meninių pasirodymų žanrus. Dabar vis dažniau klube pasirodo komikai, įvairių muzikos žanrų atlikėjai, improvizuojantys aktoriai. Kas antrą sekmadienį Teatro klube žiūrovų laukia netikėtumai, nes čia improvizuotus vaidinimus kuria teatro „Impro Kaunas“ aktoriai, jau pelnę žiūrovų simpatijas.

„Improvizacija man labai patinka, nes šiame mene viskas tikra, viskas kuriama čia ir dabar. O tai žavi ir mūsų klubo lankytojus. Džiaugiamės suradę vienintelį Kaune įsikūrusį improvizacijos teatrą „Impro Kaunas“. Tai, ką jie daro, – tiesiog neįtikėtina! O pasirodymus pagardinus muzikiniais prieskoniais galima tikėtis išties įspūdingo reginio“, – kalbėjo Teatro klubo vadovas Naurimas Janavičius.

Sekmadienio improvizuotos komedijos vyks po atviru dangumi.

Improvizacijos teatro „Impro Kaunas“ meno vadovas Deividas Borodulinas pasakojo, kad jų trupei yra tekę pasirodyti įvairiose erdvėse, skirtingo amžiaus žmonėms.

„Teatrų salėse mes mėgstame kurti ilgus improvizuotus vaidinimus. Jie reikalauja didesnės aktorių patirties, tarpusavio ryšio, o žiūrovai stebi gimstančią istoriją, personažų charakterius. – kalbėjo Deividas. Beje, „Impro Kaunas“ yra vienintelis teatras Lietuvoje, kuris specializuojasi kurti ilgo formato improvizuotus vaidinimus. – Pasirodant lauke – gatvėse ar skveruose – daugiau triukšmo, praeivių, kurie gali sustoti ir stebėti pasirodymus arba praeiti. Dėl to svarbu parengti tinkamą programą, kad vaidinimai būtų trumpesni, emocingesni ir labiau komiški.“

Deividas prasitarė, kad visa trupė nekantraudama laukia pasirodymų su multiinstrumentalistu Vyteniu, grojančiu net keturiais instrumentais – akordeonu, saksofonu, gitara ir fortepijonu. Jis įsitikinęs, kad susiliejus muzikinei ir teatrinei improvizacijai vaidinimai bus dar įspūdingesni ir labiau įtraukiantys, o improvizaciją pamėgs dar daugiau žiūrovų.

Kas? Improvizacijos teatro „Impro Kaunas“ pasirodymas su multiinstrumentalistu Vyteniu Danieliu.

Kada? Birželio 4 d., 19 val. ir visą vasarą kas antrą sekmadienį.

Kur? Vilniaus g.22, šalia Architektų namų, Kauno senamiestis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA